Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te melyiket valasztanad az...

Te melyiket valasztanad az alabbiak közül csaladinak 4 főre?

Figyelt kérdés

Kb azonos ár, helyel közzel azonos ėvjárat.

6 os golf 1.4, vagy 1.6 benzin

De talán egy jobb 5 ös golf is szóba jöhet

Ford focus 1.6 benzin szedán vagy ferdehátú

Lancer szedán

Honda Civic

Illetve Toyota corolla vagy auris. A corolla is csak szedán vagy 5 ajtós játszik.

Keret 2 - 2,4millió. De persze ha van olcsóbb pl focusban van 2007 es 1,5 millióėrt is az nem gond. Nem feltėtlen ragaszkodok pl 2 kėt ės fėl millás golfhoz.


Családi kocsinak kellene. Kb 30-50km es távon. Havi átlag csak 1000km futással lenne használva. A megbízhatóság az ami fontos lenne.


2019. jan. 20. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Családinak egyiket sem.

Ha kell a hely 4 főnek plusz némi csomagnak is akkor inkább valami kombit néznék ezekből vagy egy kicsit nagyobb autót pl VW Touran.

2019. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Amit leírtál a jó egy átlag autónak, munkába járni 1-2 emberrel , de családi autónak vagy kombi vagy egyterű a tökéletes választás.
2019. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezeknek a kombi verziójaban azėrt nem gondolkodtam, mert az meg nagyon kihasznalatlan lenne. Gyerekülėsre már nincs szüksėg. Leginkább 1-2 fővel lenne hasznalva munkaba járni. Ugye a hėtvėgi nagybevásárlásokra, ha kell szülőket elvinni ide oda alkalmi egy kirándulásokra stb.
2019. jan. 20. 14:06
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Amit leírtál arra jók, de 2 felnőtt 2 gyerek + cuccok rendszeresen utazásához kicsik a felsorolt kocsik.


A megbízhatóság ezeknél az átlag autóknál nem annyira márka függő, hanem az adott autó állapota határozza meg. Erősen javallott elvinni egy szervizbe, ahol ÍRÁSBAN készítenek állapotfelmérést.

Természetesen lehetőleg ne a kereskedő szervizébe menj.

2019. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Ember, megint ott tartunk hogy 2 gyerekért már csuklós buszt kell venni?

A 6-os Golf nagyon jó autó, csak az 1.4 és az 1.6-osak túl gyengék hozzá. A TSI-k pedig túl érzékenyek. Viszont a 122 lovas 1.4 TSI állítólag problémamentes, és kellemes vezetni, mentem ilyennel.

Mivel napi 30-50 km-t mész, én 1.6 vagy 2.0 CRTDI-t vennék. Mert a VW dízeleket tudott (tud) nagyon jól gyártani. Oké, hogy nem mész sokat vele, de naponta mész annyit, hogy bemelegedjen. És ezek nagyon jó motorok.

2019. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek az előttem szólóval, 2 gyerekhez bőven elég egy 5 ajtós Golf. Csak annyi kikötéssel az 1.6 cr hulladék kategória, eszik a vizet vagy az olajat vagy mindkettőt egyszerre. 5 ilyen motoros golf van a cégnél.

A 2.0 cr viszont jó. a 2008 as cr gyakorlatilag a 2.0 PD minden bajával (ami nem sok) csak más befecs. rendszerrel, a második gen. kb 2010-től már módosítottak a motoron is. Én utóbbit javaslom belőle.

1.2 benzin 2009-ig, 1.2 TSI 2012-ig nem javasolt sok baj van velük.

1.4 et nem ismerem.

Ford esetében csak a szívó benzinest nézd.


Praktikusság miatt 5 ajtós a jó megoldás.


Már rég feltalálták a tető boxot és az utánfutót is.

Győrben:

utánfutó:

4 óra 3000

24 óra 5000

tetőbox:

1000 ft/nap


Azért mert évente 1x kellene kicsit több hely kell felesleges kombi vagy egyterűt venni.

2019. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mickbro ***** válasza:
51%
Mindegyik jó autó.
2019. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Való igaz, 4 ember 1-1 teszkós szatyorral is elmehet a Balatonra és akkor tényleg nem kell több egy golfnál, de a hétköznapi életben ez nagyon nem így megy. Házasodj meg, megtudod.
2019. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha utazgattok sokat, akkor tényleg nagyobb autókat nézzetek szerintem. Egyébként a felsorolásból én ferdehátú Ford Focust vennék szívó benzin motorral, vagy ha elég a csomagtartó mérete, akkor Toyota Aurist, lehetőleg 1.6-os szívó motorral. Megbízhatóság tekintetében mindkettő nagyon jó választás.
2019. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és Golfból van Variant, azaz kombi is, az már csak elég kell legyen. Vagy nem?
2019. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!