Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te melyiket valasztanad az...

Te melyiket valasztanad az alabbiak közül csaladinak 4 főre?

Figyelt kérdés

Kb azonos ár, helyel közzel azonos ėvjárat.

6 os golf 1.4, vagy 1.6 benzin

De talán egy jobb 5 ös golf is szóba jöhet

Ford focus 1.6 benzin szedán vagy ferdehátú

Lancer szedán

Honda Civic

Illetve Toyota corolla vagy auris. A corolla is csak szedán vagy 5 ajtós játszik.

Keret 2 - 2,4millió. De persze ha van olcsóbb pl focusban van 2007 es 1,5 millióėrt is az nem gond. Nem feltėtlen ragaszkodok pl 2 kėt ės fėl millás golfhoz.


Családi kocsinak kellene. Kb 30-50km es távon. Havi átlag csak 1000km futással lenne használva. A megbízhatóság az ami fontos lenne.


2019. jan. 20. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Elképzelni sem tudom mire kell 5-600 literes csomagtartó a hétköznapi életben. Tény 350-400 literes csomagtartóba nem fér be két univerzális sokfunkciós babakocsi, de egy igen. meg vannak direkt utazásra kitalált verziók is. 2 gyerekülés elfér, ha iskolába edzésre kell vinni a gyerekeket befér minden a csomagtartóba. Heti/havi bevásárláshoz is elegendő.

Ha nagy dolgot kell venni van vonóhorgom, felakasztom a futót és megoldva, nyaralásnál 500 literes tető box 8 nap 8000 ft, és 850 liternyi pakolóhely van. Ha meg biciklit is kell vinni felteszem a kerékpár tartót a vonóhorogra.


Rengeteg olyan családi ismerősom van akik ennél kisebb autókkal vagy autó nélkül is felneveltek vidéken 2-3 gyereket. Persze olyant is ismerek aki egy 2 napos hétvégi all inkluzíve wellnesshez plafonig telepakolja a Passat kombit, a barátja hátizsákja meg már csak a hátsó ülésre fér be...(ebbe a végén semmi túlzás, de komolyan)

2019. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az előttem szólókra. Ezek közül egyetlen autót szabad választani, ha a megbízhatóság nagyon számít neked: Lancer. A Honda-val és a Toyota-val ellentétben ezeket még mindig Japánban gyártották, nálam 150.000km alatt semmi más nem kellett hozzá, csak kopóalkatrész.
2019. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Bőven elég ekkora autó 4 emberre, nem is tudom miért gondolják egyesek, hogy kisbusz kell két gyerekhez. Astra G-vel bőven leéltük az egész gyerekkorunk...


Én ezekből a Golf-ot venném, benzinest

2019. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12: Első kézből mondhatom, egy Toyota vagy egy Honda is van olyan megbízható, mint a Lancer, sőt.
2019. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!