Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik négyévszakos gumit...

Melyik négyévszakos gumit érdemes választani?

Figyelt kérdés

VW Golf IV-es autóra lesz vásárolva, 195/65/R15-ös méretben.

Vegyes használatban lesz a gumi. Városban, pályán, vidéki utakon.

Nemrég szereztem jogosítványt.


A 2023/24-es tesztek alapján ezekből a márkákból gondoltam vásárolni, új szettet.


Vredestein Quatrac

Pirelli CINTURATO ALL SEASON SF 2

Michelin CrossClimate 2

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3


Árukereső alapján az árak:

Vredestein 26e Ft/db

Pirelli 30e Ft/db

Goodyear 31e Ft/db

Michelin 33e Ft/db


Köszi



#négyévszakos gumi #Vredestein Quatrac #Pirelli CINTURATO ALL SEASON SF 2 #Michelin CrossClimate 2 #Goodyear Vector 4Seasons Gen3 #all season tyre
okt. 12. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Barmelyik jo, sokkal inkabb fontos, hogy figyelj a legnyomasra majd es nyugisan vezess
okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Goodyeart hanyagolnám, rossz tapasztalatom van vele. Ennek a gen 2 változata 4 éves korában már veszélyesen szar volt. Michelin hangos, és állítólag szintén hamar öregszik. Vredestein nekem bevált, de szerintem most én is a Pirellit venném. Bár annak a tartósságáról nincs infom, de adnék neki egy esélyt.
okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mikor vettem Michelin és a Vredestein között vaciláltam. Végül a Michelint valasztottam, nem bántam meg. Igaz 17-es méretben van nekem. Mivel jön a tél nagyobb követési távolság, kanyarban alacsonyabb sebesség ajánlott téli gumi hiányában. Főleg friss jogsival.
okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Michelin Crossclimate van ez a legjobb
okt. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, friss jogsival nem fogok száguldozni.

okt. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!