Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen négyévszakos gumit...

Milyen négyévszakos gumit használsz?

Figyelt kérdés

Kérem aki nem használ, vagy nincs saját bőrön szerzett tapasztalata, ne válaszoljon!

Milyen, hogy vált be?

Én most akarom először kipróbálni.

Hegyi tájakon már nem járunk az autóval. Persze tudom bárhol lehet nagy hó, de ezzel is meg kellene birkóznia.

Arra gondoltam megpróbálom a legminőségibbet kiválasztani, ha már csak egy garnitúrát veszek.


tegnap 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak városi, kevés használatra tökéletes. Ennél többre téli és nyári.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Toyo és Vredeisten gumikat használok, illetve egy terepjárón Yokohama-t. Mindegyik jó, de a két elsőként említett a nyári kánikulában nagyon ellágyul és gyorsan kopik.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
8%
azt kettesével csúsztok bele az árokba a négyévszakos fosaitokkal
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as: azért mert te nem tudsz vezetni, és béna vagy hozzá... 5 éve használok csak negyévszakost, egyszer sem kötöttem ki az árokban. se a nejem. se a sógorom.


kérdező: legutóbb Hankook Kinergy 4S2 gumit rendeltem, teljesen megfelelően futnak.

tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vredestein, összehasonlítási alapom nincs. Használom és kész, működik a dolog. Nyáron esőben sokkal jobb mint a mezei nyári gumi.
tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3.-nál a pont. Ide/ilyen országokba nem való! PONT.


Ja, és én pont teszek rá, ha valaki árokba megy vele, de sajna sok esetben másokba állnak bele. :(

tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!