Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jártatok már úgy hogy véletlen...

Jártatok már úgy hogy véletlen más autójába szálltatok be?

Figyelt kérdés
Szürke színű h astránk van munka miatt vidékről tartottam pestre megálltam egy kis falusi boltnál gondoltam beszaladok jövök kinyitom a kocsit már furcsa volt hogy nem villog az index de nem foglalkoztam vele különösebben ülökbe indítanám de nem fordul el a kulcs utána tűnt fel hogy valami nem oké amikor láttam hogy a visszapillantóra olyan van akasztva ami az enyémben nincs utána gondolkozok gondolkozok akkor esik le hogy nem is ott álltam meg írtó kellemetlen volt jártatok már így?
ma 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer majdnem.


Autószerelő vagyok, felvettem egy munkát, szürke Toyota Yaris, kint áll a parkolóban. Megyek ki, szürke Yaris ott áll, szuper. Nő pakolászik benne, gondoltam biztos a tulaj, kiveszi belőle a cuccait, mielőtt beállok. Köszöntem, aztán vártam, hogy végezzen. Pár másodperc múlva "segíthetek?" Hát mondom keziccsókolom pakolásszon csak nyugodtan, de én azért egy kicsit haladnék, nyilván nem így, mert nem beszélek paraszt módon az ügyféllel, de azért szépen a tudtára adtam, hogy szeretnék beszállni az autójába. Egy pillanatra szerintem elgondolkodott, hogy most fényes nappal ilyen illedelmesen akarnak tőle autót rabolni, vagy mégis mi a fene történik. Ugyanis a Yaris mellett állt egy Transit. A Transit takarásában a másik oldalon egy ugyanolyan szürke Yaris. Én azt a másikat kerestem. :D


Szerencsére nem kezdett el ordibálni, hogy TOLVAJ! :D Rájöttünk mi a félreértés tárgya, aztán mentünk mindketten a dolgunkra.

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan egyszer velem is előfordult, hogy egy másik, ugyanolyan színű autóhoz mentem oda, de addig nem jutottam el, hogy be is szálljak.

Érdekes érzés volt rádöbbenni, hogy "ez nem az enyém".

Tele volt a parkoló, én 3-4 hellyel távolabb álltam meg, de amikor elindultam vissza, fel sem tűnt, hogy nem jó irányba tartok, csak amikor odaértem, a belső kárpitot meglátva döbbentem, rá, hogy az teljesen más mintázatú, mint az enyém (arra nincs válasz, mi történt volna, ha az is olyan)

ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer 100-zal az autópályán egy Suzukiba.
ma 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt, hatalmas forgalom volt a székesfehérvári Auchanban, egy idő után feladtam, és elmentem a KFC-be kajálni,szakadt is az eső és be is sötétedett, én meg visszatérve egy két sorra hátrébb parkoló ugyanolyan márkájú és szinű autót probáltam kinyitni mint az enyém,mire feltűnt,hogy azon nincs tetőcsomagtartó mint az enyémen. 😅
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ti nem tudjátok a saját rendszámotokat, vagy ezt hogy?
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Mert a te autód oldalán is van rendszám?
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még nem. Szintén ezüst színű H Astrám van. De messziről látom a különbséget. Kanyarkövetős xenon, IDS futómű, CID kijelző, félbőr belső, Kijelző alatt full 6-os gombsor. Rendszeresen takaítom kiívül-belül, waxolom, erre kényes vagyok. Ilyen paraméterekkel talán 1000-ből 2 ha van. Az meg egyből feltűnik ha nem olyan.

A 2010-es években céges autóként is egy ezüst színű H Astrát használtam, de tök más volt. Mindig retkes volt és full fapad: halogén lámpa, TID kijelző + cd30, gumikormány, alap szövet ülések, külső műanygaok is feketék nem színrefújtak, stb. Vezetni is teljesen más volt.

ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy erdő szélén leparkoltam egyedüliként és elmentem sétálni.

Mellém beállt egy magas sötétített suv. Amellé meg egy ugyanolyan színű és márkájú autó, mint az enyém még a felni is ugyanolyan volt. És ugyanúgy tolatva parkolt, mint én.

Oldalról értem oda és a suv takarta az én autómat, csak a másik tök ugyanolyan autó látszott, a rendszám nem.

Nyomkodtam a nyitógombot, de nem nyílt ki, ekkor tűnt fel, hogy valami nem stimmel. Körbenéztem és ekkor láttam, hogy más a rendszám.


Ha nyitva lett volna, akkor lehet beülök.

ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem, de vittem utasokat Oszkáron, és egy pihenő után az utasom a mellettünk lévő autóba szállt be majdnem 😃
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!