Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptam egy sárga csekket,gyors...

Kaptam egy sárga csekket,gyorshajtás miatt.50 ezer forintot.Én romániába élek. Úgy irták 30 napon belül kell kifizetnem. Úgy tudom sokan nem fizetik ezt be.nektek mi a véleményetek ezzel kapcsolatba ? Ha nem fizetik be mi fog történni.?

Figyelt kérdés
Gyorshajtás birság sárga csekk külföldi román álampolgár befizetetlen sárga csekk

#gyorshajtás #sárga csekk #Román alampolgár #Befizetetlen csekkek
okt. 7. 07:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

ma 08:09


Akkor további sok sikert!

(Biztos a többi sok okos román "kolléga" időközben felvilágosította, hogy áá hagyd a francba, úgyse lesz semmi. Tipikus szőröstalpú cigó mentalitás.)

okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! javaslom, hogy olvasd el az alábbi, már több mint 9 éves cikket, ami szerint már az év májusától behajtható az uniós országban elkövetett gyorshajtásotok

[link]

okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyre csak nőni fog a tartozás, egyszer csak kopog a hatóság, hogy a házadért jöttek. Jobban jársz ha befizeted, máskor nem hajtasz gyorsan.
okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Bántás és primitív trollkodás helyett igyekszem releváns választ adni. Az EU tagállamok között van egy megállapodás, hogy a határokon átívelő szabálysértési büntetések behajthatóak legyenek. Nyilván nem arról van szó, hogyha 30 napon túl fizeted be, akkor elveszik a házadat, de ha abszolút nem fizetsz, nem térül az összeg, akkor egy végrehajtási eljárásban foganatosíthatják Veled szemben, ami sajnos jelentős költségnövekedéssel is együttjár. Tehát onnantl nemcsak a bírságot, hanem az egész behajtási eljárást kifizettetik Veled. EZért nem érdemes ezzel szórakozni. Itt ebben a cikkben vannak infók a témáról: [link]
okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

" :Neidegeskedj mert mi ezt megtehetjük hogy nem fizetünk csekket. "

Akkor nem kell befizetni és nincs kérdés se.

okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!