Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptam egy sárga csekket,gyors...

Kaptam egy sárga csekket,gyorshajtás miatt.50 ezer forintot.Én romániába élek. Úgy irták 30 napon belül kell kifizetnem. Úgy tudom sokan nem fizetik ezt be.nektek mi a véleményetek ezzel kapcsolatba ? Ha nem fizetik be mi fog történni.?

Figyelt kérdés
Gyorshajtás birság sárga csekk külföldi román álampolgár befizetetlen sárga csekk

#gyorshajtás #sárga csekk #Román alampolgár #Befizetetlen csekkek
okt. 7. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus. Gyorshajtani azt tud, de pénze nincs. Utána meg tanácsot kér. Aztán meg még szavazni is átjön majd. A pénzt azt vinni tudja, de hozni, ahhoz már nem eléggé magyar.
okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Két-három év, és lefoglalják a házadat. Aztán sírhatsz, hogy jaj a gonosz kormány kilakoltatja a tisztességes polgárokat .
okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Többre csak több jön, úgyhogy fizesd be. Nem fogják elfelejteni hogy nem fizetted ezt be ne aggódj.
okt. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
EU-n belül simán behajtják és az csak drágább lesz.
okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem fizeti be, annak rájönnek a kamatok, a büntetökamat és ha bírósági eljárásra lerül sor, még a perköltség is - ezeket mind neked kell kifizetni, ami pár év múlva sok millió Ft-ot jelent, ezt meg végrehajtják rajtad.
okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Első kommentelő:Nem járok át szavazni semmi közöm az ottani szavazathoz.

Második kommentelő:Neidegeskedj mert mi ezt megtehetjük hogy nem fizetünk csekket.

Harmadik kommentelő:Nem emelkedik.

Negyedik kommentelő:maximum annyit tudnak csinálni mikor következőkór megálítanak helyben kifizeted.

okt. 7. 08:09
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg minek kérdezed, ha szerinted mindent is jobban tudsz mindenkinél? 😀
okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
6: nagyon nem. Rendszám alapján továbbadják a román hatóságoknak, akik még párszor barátságosan felszólítanak, aztán kiadják egy behajtó cégnek. A büntetés mellett minden adminisztratív költséget.
okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a romániai büntetés is elért Magyarországig, akkor fordítva is igaz, csak idő kérdése.
okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Hagyjad a fenébe, mikor lett bármikor bármi baja valakinek egy nem befizetett csekk miatt...?
okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!