Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astrába fontos, hogy...

Opel astrába fontos, hogy legyen ABS?

Figyelt kérdés
Az lenne a rkédésem, hogy ha veszek egy astrát, akkor mindenkép legyen benne ABS? Kezdő vezető vagyok.
2010. nov. 4. 07:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Jobb, ha magyar vagyok, mintha fekete autós kisebbségi lennék, hidd el.
2010. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 capsread válasza:

Tudod mit, akkor hülye volt az oktatóm, hülye volt a vizsgabiztos, és én is hülye vagyok. A jogsimat 32 éve állították ki, azóta vezetek, összesen három balesetet okoztam, a legutóbbit 12 éve. Azt, hogy ABS nélkül mit csináltam volna, arra értettem, hogy amikor a kocsim a elkezdett csúszni a csúszós úton, megijedtem, hogy ha nagyot fékezek kicsúszik a segge, ha kicsit belecsúszik a buszba előttem, szóval inkább nagyot fékeztem és csodák csodájára, hála az ABS-nek kicsúszás nélkül megálltam volna. Ha nem lett volna ABS-em is meg tudok állni, csak nehezebben.

Ja, és nem tudom hogy az utolsó előtti nekem akart szólni e, de azzal, hogy tizenkét éve vezetek csak védekeztem.

És utolsó, Te bunkó vagy, és ezen fölösleges vitázni.

2010. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem neked szóltam, hanem annak aki Istennek hiszi magát. Mert neki már sok éve van jogsija.
2010. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 capsread válasza:
Ja jó! Akkor mi "egy oldalon" vagyunk :)
2010. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!