Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astrába fontos, hogy...

Opel astrába fontos, hogy legyen ABS?

Figyelt kérdés
Az lenne a rkédésem, hogy ha veszek egy astrát, akkor mindenkép legyen benne ABS? Kezdő vezető vagyok.
2010. nov. 4. 07:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ABS nem autó függő,döntsd el,hogy neked kell-e ABS.
2010. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Az ABS -t lehet , hogy sosem fogod hiányolni . Anélkül is tökéletesen jól lehet használni egy autót. Én ha választhatnék akkor inkább pl ülésfűtést kérnék az autómba mint abst mert az ülésfűtésnek többször hasznát venném .
2010. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Télen taknyos úton gyakran bekapcsol, nekem meg kellett szoknom.

ABS nélkül is lehet élni.

2010. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha télen nem használod az autót -mert sokan nem használják -akkor szinte teljesen mindegy ,hogy van e ABS vagy nincs.
2010. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 capsread válasza:
32%

Az ABS nélküli autóban fékezéskor a kerekek teljesen megállnak, egy csúszós úton pedig ez... Nos nem jó, az autó szinte biztos, hogy kipördül, és hát... A többit a mentőben elmesélik...

Az ABS nem engedi, hogy a kerekek állóra fékeződjenek (szép magyar szó), ezért az autó nem csúszik ki, és könnyebb az úton tartani (kicsi kormánymunka).

Nekem egy másfél tonnás Omegám volt... Hát, ABS nélkül nem tudom mit csináltam volna...

2010. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

utolsó: ABS nélkül megtanultál volna vezetni...

20 évvel ezelőtt Magyarországon egyáltalán nem volt ABS mégis voltak csúszós utak, és akkor is menni kellett.

2010. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem autótól függ, és fontos.
2010. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 capsread válasza:

10:15-ös!


Az első autóm egy Lada volt, nem volt ABS-e, de azt is tudtam vezetni (télen, csúszós úton). 12 éve nem okoztam balesetet, és bízom abban, hogy bármilyen autóval meg tudok állni, de azért az ABS jó. Lehet, hogy át tudsz ugrani a szakadék felett, mert megtanultad, de Te nem örülnél egy biztonsági kötélnek?

Húsz évvel ezelőtt légzsák se volt a kocsikban, de fogadjunk, hogy a Te mostani autódban is van, nem? Mint ahogy mobil telefon se volt, az emberek megoldották a nélkül is, de fogadjunk, hogy mobilod is van. Az ABS hasznos, és nem tudom miért kell beszólnod, most nekem, hogy Te vagy itt a faszagyerek, aki tudod az ABS nélküli kocsit is vezetni, nem úgy mint én. Hidd el én is jól tudok vezetni, lehet, hogy Te tényleg jól vezetsz, tőlem akár maga Fernando Alonso is lehetsz, és dicsekedhetsz a vezetési képességeiddel, de amit nekem írtál mint választ, az szimpla bunkóság!

2010. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Hát, ABS nélkül nem tudom mit csináltam volna..."

Erről ennyit. a 12 éves jogosítványoddal pedig előttem hiába villogsz, nekem jópár évvel idősebb van.

2010. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jellemzően magyar vagy, hogy te már vezetsz tökömtuggyamióta, és te magad vagy az atyaúristen ettől?
2010. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!