Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy kényelmes...

Szeretnék egy kényelmes középkategóriás autót vásárolni, de nem tudom mit kell nézni pl az ülésen, hogy az tuti kényelmes legyen,tipp?

Figyelt kérdés
Oké, hangszigetelt legyen a kocsi a zaj miatt, de azért ott az ülés is, ott milyen szempontokat kell nézni? mitől lesz kényelmes egy autó ülése?
ma 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beülsz és érzed...
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Változó, mindenkinek más hogy mi a kényelmes. Amiben valaki órákat el tud ülni az másnak töri a valagát már fél óra után.
ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régi ócska Swiftem van meg egy Focusom (2005) Swiftbe 8 óra volt a legtöbb amit vezettem és semmi bajom nem volt, sőt akkor még 15 kilóval több is voltam ( sedan ülések vannak benne, magasságállítós ) Focusba meg a ghia.. azaz a fekete van, és fészkelődök benne 3 óra után minden bajom van. Ellemben mások egy szót nem szólnak ha Focusom vezetik és a Swiftre panasz van mindig. Ez csak egy példa volt, nekem sosem volt még normális autóm, fizetésből élek. :/
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha azt kérdeznéd melyik a finom étel. Valaki ezt szereti, valaki azt, de elmondható, hogy az éttermi kaják jók általában. Ugyanez az autóknál, vannak prémium és általánosságban kényelmes autók, amik lehet hogy neked pont nem jönnek be, mert túl puha mondjuk, nem tart eleget. Ki kell próbálni, máshogy nem tudod meg.
ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell nézni rajta semmit.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!