Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy év alatt nem szoktam meg...

Egy év alatt nem szoktam meg a hazafelé vezető kanyargós kb 10 km utat. Talán soha nem is fogom?

Figyelt kérdés
Autó jó, már azóta másik ia van, amióta itt lakom. Nem a maximális sebességgel mennék, de azért nem ilyen lassan, mint most. Rosszul érzem magam és érdekes módon a balra forduló kanyarokat rosszabbul is viselem. Szeretnék normális tempóban közlekedni és nem csiga módon. Legrosszabb, ha vannak mögöttem és mennének, de mivel kanyargós az út, nincs lehetősége előzni. Én meg félre nem fogok állni, mert munka után jönnék én is mielőbb haza a kutyákat kivinni. Fura érzésem van vezetés közben, de ha más mellett kell ülnöm ugyanezen az úton, semmi bajom. Költözni nem tudok máshová, de valahogy meg kellene tanulnom vagy szoknom az utat hányinger és szorongás nélkül, de hogy ?
ma 14:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
70 teljesen jó sötétben kanyargós úton, pláne ha még vadveszély is van. Gondolom aki ott 90-nel megy, az kicsit egyenesíti a kanyarokat.
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Alapjaiban hibás a gondolat. Nem útvonalakban kell gondolkozni.
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
SZerintem ezb tökéletes sebesség ilyen úton, érdelmes ember nem megy gyorsabban
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ha százas korlát van, akkor nem hiszem, hogy durva kanyarok vannak, vagy ha igen, az ki van táblázva és ott van külön korlátozás. De normális körülmények között lehet simán annyival menni amennyi a táblán van, sötétben vissza lehet kicsit venni. Plusz nyilván mindig az aktuális látási és útviszonyok szerint.
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
De amúgy ja egy szerpentin 70 körül simán jó.
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen , 100 a felső határ. Van egy rész, ahol vannak lakóházak, az 70. De nem hegyi út szerencsére, nem emelkedik, csak minimálisan.
ma 20:08
 17/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem, hogy sokan miért érnek be és jönnek a seggembe. Lehet, hogy ők már megszokták, hiszen itt élnek. Igaz, látok sok keresztet az út mentén, gondolom nem dísznek van ott, hanem mert meghaltak páran..
ma 20:10
 18/18 A kérdező kommentje:
Néhány kanyart én is egyenesítek, ha belátni, de 80nál többel nem igen tudok menni. Ott lehetne maximum, ahol a 70es van, amit néhányan nem is tartanak be.
ma 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!