Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy év alatt nem szoktam meg...

Egy év alatt nem szoktam meg a hazafelé vezető kanyargós kb 10 km utat. Talán soha nem is fogom?

Figyelt kérdés
Autó jó, már azóta másik ia van, amióta itt lakom. Nem a maximális sebességgel mennék, de azért nem ilyen lassan, mint most. Rosszul érzem magam és érdekes módon a balra forduló kanyarokat rosszabbul is viselem. Szeretnék normális tempóban közlekedni és nem csiga módon. Legrosszabb, ha vannak mögöttem és mennének, de mivel kanyargós az út, nincs lehetősége előzni. Én meg félre nem fogok állni, mert munka után jönnék én is mielőbb haza a kutyákat kivinni. Fura érzésem van vezetés közben, de ha más mellett kell ülnöm ugyanezen az úton, semmi bajom. Költözni nem tudok máshová, de valahogy meg kellene tanulnom vagy szoknom az utat hányinger és szorongás nélkül, de hogy ?
ma 14:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
Bocs, de ha egy kis kanyargós kifog rajtad, akkor mit keresel a kormány mögött?
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Egy éves a jogsid vagy csak annyi ideje vezetsz azon az útszakaszon? Melyik ez az útszakasz? Nem is értem egyébként, hogy mi a gond, mit értesz az alatt, hogy a bal kanyarokat rosszul viseled?
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenesben ha nem jönnek szembe, akkor ne nyomd neki, hanem engedd, hogy megelőzzenek.
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Milyen autók?
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Inkább ne vezess. max háztartást. Mindenki érdekében!
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőség buszra, mielőtt bárki említené. Mashol nincs bajom, csak az ilyen útszakaszon. Példa a Zirc és Bakony környéke. Nem ott élek, de hasonló ez is.
ma 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Kérdés, milyen sebességet jelent a "lassabban", az említett útszakasz tényleg elég kacskaringós, ott biztonságosan max. 50-60-nal szabadna menni.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, mikor kicsi a forgalom.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
70 körül megyek és sötétben van, ahol 60, mások 80-90 átlagban. Itt 100as a felső határ.
ma 16:03
 10/13 anonim válasza:
51%
Hol 100 a felső határ egy hegyi szerpentinen...?
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!