Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy opel astra f...

Mennyit ér egy opel astra f ha becsapódás történt a vezető ülésnél a kormánynál ? (Benyomódott az ajtó)

Figyelt kérdés
Igen én voltam a balesetes ember aki írt ki múltkor 1 kérdés csak más kapcsán. Most ott tartok lehet,hogy nem javíttatom meg hanem eladom. Vajon mennyit ér így ilyen állapotban?
jún. 30. 20:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
1993-as és benzines. 1.6 van a hátsójára írva.
jún. 30. 20:19
 2/15 anonim ***** válasza:
Amennyit adnak érte
jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem lettem okosabb. 2 milláért meghirdetem sokan kiröhögnek majd (viccből írtam nem hirdetem meg ennyiért azért ) Szerintem jelentkező sem lenne.
jún. 30. 20:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Hibátlanul érhetne 1-200 ezret, így örülni kell, ha 50 ezerért elviszik ne legyen útban. De szinte biztos jobban jársz leadni a bontóba, mint küzdeni a c típusúakkal.
jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok reklámozni semmilyen kereskedést sem,de Jászberényben van egy kereskedésben 1 millióért . Sok ? Használtautón tájékozódom csak mert ott tudok . 2001-es és 56 639 km van benne. Sok ennyiért egy ilyen autó ?
jún. 30. 20:39
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 Brutál sok, hisz mint írtam ezek 1-200 ezres autók normál állapotban és a tied még sérült is. Fogadni mernék hogy hónapok, de akár évek óta hirdetik. 100 ezerért meghirdetheted és max. alkudnak belőle. Csak arra számíts hogy sok c fog jelentkezni.
jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20 ezret ér kb. 🤣🤣
jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tavaly is láttam azt a hirdetést. Csak akkor még nem gondoltam,hogy egy barom belemegy a kocsimba. Egyébként minek kell a romáknak ? Leadnák vastelepre szétbontva ? Addig várok amíg a biztosító nem mond egy összeget a balesetért. Szerintem olyan lehetőséget is fel ajánlanak ,hogy bontóba vitessék az autót . Már volt róla szó,hogy dönteni kell majd ha megvan az összeg amit adnak majd.
jún. 30. 20:49
 9/15 anonim ***** válasza:
A romák kihajtanák a belét, aztán visszamennének hozzád, hogy szart adtál el, fizess vagy megcsapkodnak.
jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mit mondjak erre ? Egy cigány család jött belém. A rendőrnek elismerték,hogy ők voltak a hibásak. Sokra nem megyek ezzel . Nem tud az ilyenekkel csinálni senki semmit sem csinálni. Vezetnek tovább. Hülye gyökerek. Száguldoznak bedrogozva.
jún. 30. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!