Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy teljesen új autóban a...

Egy teljesen új autóban a szalonban abszolút nulla kilométer van?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de még sosem voltam jelen egy zsír új autó megvásárlásánál. A szállítás során keletkeznie kell legalább néhány méternek. Vagy manapság az A-ból B-t már teljesen az autó beindítása nélkül oldják már meg?


És vezetési teszteket nem végeznek el egy frissen legyártott autón?



ma 06:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10, ki írt olyat, hogy egy próbakör 5000 lenne?! Olvasd el figyelmesebben, amit írtam!
ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11. Ezt címezted nekem:

Nem úgy működik, hogy elviszed a vadonat új autót, mész vele 5000 km-t, majd közlöd, hogy mégsem tetszik, kéred vissz a teljes vételárat az utolsó fillérig. Szerinted azt utána ki venné meg teljes áron?! Ez sehol nincs így.


Én meg az elsőben azt, hogy bruttó néhány tíz km. lehetséges. És vettem új autót, és mentem vele próbakört (az egyik értékesítő vezette).

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12, nem tesztautó volt? Vagy azt tudom elképzelni, hogy tesztautónak szánták, de idő előtt megvetted.

Én is vettem már egy pár új autót, igaz egyik sem készletes volt, hanem rendelésre jött. Előtte természetesen tesztvezetéseken is voltam. Soha nem úgy volt, hogy na menjünk hátra az udvarba és a készletes új autók közül válasszak egyet, amit el akarok vinni. Hanem általában a bejárat mellett állt egy vagy max. két tesztautó, amiket ki lehetett próbálni. Ezekben általában pár ezer km volt már akkor is, mikor én elvittem kipróbálásra az értékesítővel. Ha nagyon akartam volna, lehet hogy ezeket is meg tudtam volna venni. De nem láttam értelmét.

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 BeefEater ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor addig értékesíthető új autóként, amíg kevesebb, mint 10 km van benne.
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Abszolut "0" km. csak akkor van egy autóban, amikor beteszik a műszerfalat a gyártósoron.

Onnan ha csak a végellenőrzési sorra, és a raktárig elmegy, már azt is mutatja az óra.

Aztán a trélerre (vagy vasútra)felállás, a szalonig-kereskedésig eljutás stb.szóval 4-5km alatt szinte lehetetlen autót találni.

(egyébként sincs semmi jelentősége)

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!