Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kb. 2000 kilóméteres, 1...

Egy kb. 2000 kilóméteres, 1 hetes Balkán trip (Budapest – Belgrád - Szófia – Bukarest – Temesvár – Budapest) szerintetek mekkora tapasztalatot igényel? Illetve TMAX Tech MAX robogóval mennyire lenne kivitelezhető, kényelmes?

Figyelt kérdés
Egyedül mennék, motoros/robogós túra tapasztalat nélkül (még nem mostanában), csak kerékpáros túratapasztalataim vannak, ahol sokan voltunk.

szept. 19. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarod szopatni magad?
szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kaland.


Meg akarok majd fotózni…

Ezeken a helyeken még sosem voltam és lényeges lenne, hogy egyedül menjek olyan helyre, ahol még soha nem voltam.


Persze életveszélyes helyzetekbe nem akarom hozni magam. Azt olvastam pár helyen, pl. régebbi kérdéseknél, hogy a vezetési morál az rosszabb mint MO-n, komoly, évtizedes vezetési tapasztalattal rendelkező emberek írták ezt… De konkrétumokat, szituációk leírását vagy példákat nem találtam.


A ChatGPT szerint biztonságos.


Nehéz helyzetekbe már én is kerültem, Montenegróban pl. biciklis túrán rövid időre egyedül maradtam és ki akartak rabolni… Akkor nyilván nem volt vicces, de így évekkel utána örülök hogy ezt is megtapasztaltam, lehet miről beszélni társaságban, stb.

Meg már tudom, hogy meg tudok oldani egy ilyen helyzetet.

szept. 19. 09:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, meg a jövőt illetően ennél sokkal extrémebb terveim is vannak, de úgyérzem még sok mindent meg kell tapasztalnom mielőtt azokba bele vágok.
szept. 19. 09:50
 4/9 anonim ***** válasza:

EZ kb 2400 km.

De én ezeket az utakat már kamionnal végig nyomtam és semmi különös nincs benne.

szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom...csak úgy szabad nekivágni az ilyen bulinak, ha beszélsz legalább két nyelvet..(a makogás, mutogatás nem ér)

...pl.a törökök nagyon kedves, barátságos emberek...persze beszéltem a nyelvüket, ezt nagyon díjazzák

szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, van elég pénzed, megbízható a motorod, megtervezed a napi távot, szállást, felkészülsz amire csak lehet akkor nem vészes.
szept. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és inkább motoros csoportokban érdeklődj. pl "motoros túrázók", stb.
szept. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Így van ahogy a 7-es mondja.

Egyedül szerintem nem érdemes menni már csak azért is ha lekotlik vagy valami elromlik akkor 2-en vagy többen hamarabb/könnyebben meg lehet csinálni.

Azért sok sikert hozzá!

szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5. Mégis milyen 2 nyelvet beszéljen?

EZ aztán tapasztalat!!

Akik nem tudnak 2 nyelvet azok már ne is menjenek kirándulni.

szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!