Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot használtok? Mami...

Milyen autot használtok? Mami verdákat ide 😄

Figyelt kérdés

Most születik a második babám. Szeretnék egy saját autot. Nem számít, hogy nagyon pakolós legyen mert arra ott van a családi kombi.

Ellenben,

Ne legyen azert 2,5 m drágább

Automat. Isofix es azert a biztonsag is fő szempont, kb csak városi használat.


ma 12:09
 1/5 anonim válasza:
73%

Kia Stonicot, 4 éve vettük újonnan, 2 gyerek van. Nem mondanám mamiverdának, de imádom 😃 Nem túl kicsi, nem túl nagy, a csomagtartójában elfér ami kell, de azért az sem extrém méretű. Nyilván 2,5 millióba újonnan nem fér bele, de használtan biztos.

Illetve van egy 15 éves Skoda Fabiánk is, azt már másodkézből vettük.

ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
18%

Mercedes GLC


Biztonságos, kényelmes, tágas.

ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
20%
Mami verdát nem akartam soha, mert nem csak mami vagyok. Legyen kényelmes, biztonságos és nézzen ki jól. Szóval még egy szavazat a Mercedesre.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
72%
5 fiunk van, BMW X7-et vettünk, nagyon kényelmes családi SUV, hosszú és rövid utakra is tökéletes, biztonságos.
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mami verdát nem ugy értettem, ahogy gondoljátok csak h mamik mivel jártok😄 koszonom az ajanlasokat , a bmw x7 szert jo nagy
ma 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!