Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szúnyog/kullancs...

Milyen szúnyog/kullancs riasztót használtok ami tényleg használ is?

Figyelt kérdés

Előző évekből kiindulva idén is rengeteg szúnyogra számítok és valamit be kell vetni, hogy legalább az udvarra ki lehessen menni huzamosabb időre egy nyári délutánon.

És most már a kullancsokért sem kell az erdőbe/túrázni menni, saját udvarban is sikerült már "összeszednünk" nekem is és a gyereknek is 1-1-et.


Szóval szívesen fogadnék bármilyen termék ajánlást, amit hatásos lehet tapasztalataitok alapján.


jún. 4. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek? Kullancs kapcsán javaslom a kullancs encephalitis elleni védőoltást. A Vape Kids 2 éves kortól alkalmazható, nekünk bevált. nagyobb gyereknél és felnőttnél a protect family szúnyog és kullancsriasztót szoktuk használni.
jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6 éves lesz nyáron.
jún. 4. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Protect Familyt használtam
jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!