Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy a német...

Miért van az, hogy a német prémiumok minősége lecsökkent az utóbbi években, míg a japán Lexusnál ez nincs így?

Figyelt kérdés
A német prémiumoknál: Audi, Mercedes, BMW az utóbbi időben egyre többször hallani, hogy nagyon leadták a minőséget, viszont az áraik valami elképesztőek. Nem egy olyan tesztet olvastam, videót láttam, hogy az új E,C osztályban, Audi A6-ban... egy sima ujjal történő megnyomásra vagy egy kis mozgatásra úgy recsegnek a műanyagok, mint egy 20 éves Fiatban (de lehet még abban sem). Akár a középkonzol, ajtópanelek minden, ezeket látva nem értem a 30-40 milliós árakat. Míg egy Lexusnál nem hallottam ilyenekről és nem is nagyon láttam ilyet. Mi ennek az oka?

ma 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Azért az sem mindegy hogy egy A-osztályt nézel vagy egy 7-es BMW-t. A felsőkategóriában aligha lesz recsegős műanyag, bár az új olcsóbb Mercikben valóban rosszabb lett a minőség. Hármas BMW-t használtam egy ideig, ott nem tapasztaltam ilyet. Bár minek is nyomkodtam volna a műanyag burkolatokat a műszerfalon.
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tévképzet.
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

E osztály:

[link]

C osztály:

[link]

Bmw 5:

[link]

És itt a Lexus:

[link]

ma 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:

A Lexusok köztudottan nem nyikorognak belül:

[link]

[link]

https://www.youtube.com/shorts/YfBsn-_hodc?feature=share

ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ezeket nem láttam, de mindegy is, nem azèrt írtam a a Lexust mert szeretném azt a márkát, de ezek szerint az sem valami prémium anyaghasználatú
ma 20:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek az autók azért sokba kerülnek ahhoz, hogy ezt a minőséget produkálják.
ma 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a minőséghez. Tipikusan olyan emberek nyígnak ezen, akiknek amúgy köze nincs ezekhez az autókhoz és valami 20 éves kotlát vezetnek. Akinek meg van pénze az megveszi ezeket az autókat és nem problémázik a semmin.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A Lexusnál is bőven van minőségbeli ugrálás, egyes régebbi dízel motorjaik pl. hemzsegnek a típushibától.


A beltér minősége változó, de összességében szerintem a BMW az az említett négy márka közül, amelyik a leginkább minőségi beltereket adja.


És ezzel nem a többi márkát akarom leszólni egyáltalán, bár az tény, hogy a Mercedesek esetében már-már kínos a dolog, mert felső kategóriás modellekben is van példa ultra gagyi anyaghasználatra.

ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!