Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga előtt egy...

Forgalmi vizsga előtt egy nappal sérült lett az autóm, szervízi időpontra már lejár a forgalmim, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az interneten találtam hogy az okmányirodában lehet kérni útvonalengedélyt.

Viszont erre mindenhol az van írva hogy csak a vizsgáztatás helyére lehet vele elmenni. Ezt kb a hajamra kenhetem.


Egyébként az autómon csak egy műanyag repedés van, de ezzel már elvileg buktatnák.



ma 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Műszaki. Kíváncsi lennék, hányan veszik ezt komolyan, hogy kérnek útvonalengedélyt.
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap viszek műszakira egy júliusban lejárt vizsgás autót útvonalengedély nélkül. Kb 10 km. Ennyi rizikót bevállalok.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Engem csak az érdekel hogy egy ilyen hülye dolog miatt ne kerüljek valami nagyobb bajba.


Balesetben soha nem voltam még, de tegnap előttig ezt fába tolatásról is mondhattam volna.

ma 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen van a repedés (pl. lökhárító), tegyél rá egy matricát és mehet vizsgára.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem forgalmi vizsga hanem műszaki vizsga
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen műszaki, bocsánat csak alig vagyok magamnál hogy ilyen időzítéssel csinálok valami hülyeséget...
ma 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!