Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikertelen fogalmi vizsga...

Sikertelen fogalmi vizsga után kb mennyit kell várni új vizsga időpontra?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
az oktatód intézi az új időpontot.(is)vele egyeztess.
2017. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megfogalmazom a kérdést másképp, ti mennyit vártatok?
2017. aug. 3. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig változó. Lévén hogy nyár van és sok ember akar jogosítványt szerezni, kicsit több időbe telhet egy új időpontnak a megszerzése. Mivel nekem sem sikerült anno az első forgalmi vizsgám, kb egy hónapot kellett várnom. Szerintem ilyenkor nyáron ez elfogadható. Persze ha ügyes az oktatód, akkor elintézheti azt hogy ha valaki lemondja az időpontját, beír téged a helyébe.
2017. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hetet az első bukás után.
2017. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első vizsga után másfél hónapot, a második bukás után majdnem kettőt kellett várni, és egyből lett kérve időpont.. Nyilván attól függ, hol vizsgázol, én ezt a Mozaik utcánál tapasztaltam.
2017. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
3 barátom is megbukott. Az egyik 2 a másik 4 hetet várt. A harmadik meg másfél hónapot.
2017. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mehetsz akar a kovetkezo heten; s, ha befersz.
2017. aug. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
68%
Amint kapsz új időpontot, ha szerencséd van már pár napon belül. Legalábbis itt Angliában így van.
2017. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tatabányán tanulok, nem Angliában :D

Amúgy úgy beszéltük meg az oktatómmal hogy keres nekem másik vizsga időpontot és felhív, de lassan egy hete semmi nem történik.

2017. aug. 8. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!