Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga időpontra 2...

Forgalmi vizsga időpontra 2 hónapot várni?

Figyelt kérdés
Ez normális? mit tudok ez ügyben tenni, ha csak 2 hónapra kapott az oktatóm időpontot?

2017. okt. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha be vannak telve a vizsgaidőpontok, mégis mit lehetne csinálni? Esetleg lefizetsz egy ráérős jelentkezőt hogy tegye át az idejét és a felszabaduló helyre beírod magad. Vagy letáborozol a vizsgaközponthoz, és amint felszabadul egy hely rögtön értesülj róla és egyből befizesd magad. Vagy megvárod a holtidőt és télen vizsgázol, akkor kevesebben akarnak.


Gondolhatod hogy nem vicc, hanem akkora a jelentkezési mennyiség hogy hetekre előre le vannak foglalva a helyek.

2017. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, csak olyan helyen fogok vizsgázni, ahol sok tanuló van :) Arra gondoltam, hogy pl. átmennék másik helyszínre, ahol 2 hét szokott átlagban lenni, ilyen lehetséges-e. Vagy egyéb ötletek. Nekem elég ASAP: napi 8 óra munka, mellette egyetem, könnyebb lenne autóval.
2017. okt. 18. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
én mikor már mikkor elkezdtem vezetni második alkalommal kértünk időpontot
2017. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsánat az elején össze gabalyodott a nyelvem :D
2017. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is, akkor 1 hónapra rá adtak,de múlt héten buktam aztán hirtelen 2 hónap lett. Nem tudom télre hogy lett dupla annyi. Amikor kevesebben is vannak... Az amiért buktattak meg szánalmas. Most megint mehetnék el órákra 9 ezer forintos áron, mert télen nem vezettem meg amúgy is 2 hónap kimaradás sok.
2017. okt. 18. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb amit tehetsz ha megkéred az oktatót hogy figyelje a szabad helyeket és tegyen át ha tud. Mivel ők a többi tanuló ügyét is intézik (ha így működik a rendszer, a tanuló átadja a pénzt, az oktató befizeti az első lehetséges helyre ha tudja), jobb és frissebb rálátásuk van a vizsgákra mint neked van/lesz. Lehet hogy csak 5 hét múlva szabadul fel egy hely, de még mindig jobb mint a 8.
2017. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van,kevés a VB.
2017. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!