Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri költenem rá?

Megéri költenem rá?

Figyelt kérdés
Adott egy 2002-es Mazda 6 2.0 Diesel. Állapotfelmérésen az alján találtam 2 foltot, arra 50.000ftot mondtak, oldalán is van rozsda, arra pedig 150.000ftot, korából és abból ki indulva hogy ez típus hiba, szerintem nem olyan vészes. Az autónál motorikus problémát nem érzékeltem, minden úgy működik ahogy kell, egy dolgot kivéve az a kormolás, ami személy szerint engem nagyon idegesít, és nem tudom hogy ez lesz e rosszabb.
ma 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A füstölés közvetett oka, hogy túl sok üzemanyagot kap a levegőmennyiséghez képest. Ha átgondolod ennek végtelen oka lehet. Szenzorok nem jól érzékelnek, nem kap elég levegőt mert koszos a légszűrő, nem ég el rendesen az üzemanyag, mert a porlasztók már haldokolnak és még sorolhatnám. Ettől függetlenül ha találsz egy tényleg hozzáértő szerelőt, aki nem vaktában kezdi el ezeket cserélgetni, akkor olcsón megúszhatod, de ha belenyúlsz egy olyanba aki rajtad akar meggazdagodni, akkor akár a vételárát is rá tudod költeni. A rozsda pedig szinte normális a mazdáknál, nem olcsó mulatság, de ha így átmegy a műszakin akkor nem babrálnám. Szerintem nem találsz ennek az árában jó állapotú utazóautót manapság, így azt mondanám kezdj el jó szakembert keresni ismerősökön keresztül és csináltasd meg.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!