Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hisznek és költenek...

Miért hisznek és költenek többet motorolaj adalékokra néhányan, mint olajra?

Figyelt kérdés
Ilyen csodaadalékokban van aki még hisz. Miért van ez?
2023. júl. 22. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb, hogy vesz 4 liter olajat 5-6 ezer Ft-ért és tolja bele a 2,5 deci Metabond adalékot 14 ezerért.


Én maradok a normális olajoknál. Mobil 1 5W30 jelenleg elég jó olaj.

2023. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Mert buták, mint a föld.
2023. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert gondolkodni luxus. Ha olyan csoda adalékok lennének akkor a nagy olajtársaságok már dollármilliókért megvették volna az összes ilyen cucc jogát és használnák sajátjukként.
2023. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as jól mondja.


Illetve annyit tennek hozza, hogy az olajgyartok eveket kiserleteznek, hogy megtalalják a tökéletes adalékot, a tökéletes egyensúlyt.

Ezek után bárki is azt gondolja hogy egy noname adalék segit bármit is? Jó esetben nem ér semmit, rossz esetben érzékenyebb motor azert fog elkopni hamarabb.

2023. júl. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olajba soha nem töltögetnék semmilyen löttyöt. Üzemanyag adalékokat próbáltam elég sokat. Azokat sem azért, mert bármilyen gond lett volna z éppen aktuális autómmal és attól vártam volna a csodát. Inkább kíváncsiságból próbáltam ki őket, hogy lesz-e valamilyen hatás. Az a pár ezer forint, amibe ezek kerülnek, az autó össz fenntartásához képest nálam már nem oszt-nem szoroz. Nem ez vág földhöz, én úgy voltam vele. Soha nem az autó karbantartásán akartam megspórolni az árát.
2023. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez csupán a reklám hatása és ezt sokan elhiszik.

Pont úgy mint az energia ital is !!!

Semmi energia nincs benne, csak egy kis koffein és isszák veder számra.

De lehetne sorolni az édesítő szereket is.

Valaki kitalálta hogy a cukor az hűde káros . Ezt nyilván az édesítőszer gyártó hazudja.

Most már rájöttek hogy az édesítő szerek valószínűleg rákot is okozhatnak.

A cukor vagy a méztől több ezer éve nem volt rákos senki.

2023. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!