Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlik egy motoros...

Hogyan zajlik egy motoros oktatás nagyobb motorra? A2 kategóriaban?

Figyelt kérdés

35 feletti nő vagyok. B.kat jogosítványom van 12 éve.(koccanasmentesen,és am jol vezetek)Soha nem vezettem motort csak kis robogót 1x nagyon-nagyon sok évvel ezelőtt.

Mindig is szerettem viszont a motorokat, és mindig ott motoszkált bennem,hogy én bizony szeretnék egy nagyobb motort és csak menni menni menni vele..(túramotorok érdekelnek főleg)

De fogalmam sincs hogy zajlik egy oktatás,és lányos zavaromban nem merek jelentkezni sem,sem megkérdezni az oktatókat tuti kiröhögnek.Nem tudom,igy hogy igazából csak utasként ültem szinte motoron, foglalkoznak majd velem egyáltalán? Nincs valami motorozási előélet kikötes,hogy kismotoron x ora vagy ilyenek? Köszönöm előre is ha válaszolsz :)



#kezdő #kategória #Motor tanfolyam
ma 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nevetnének ki? Nem 1930-at írunk, hogy olyan különleges lenne egy motoros nő.


Nincsen semmi elvárás, csak bizonyos életkor alatt (A2-nél ez azt hiszem 18 év alatt). Menj nyugodtan, jelentkezz, el fognak mondani mindent.

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást.

Sajnos sokszor előfordult hogy nőként lekezelően bántak velem,csak mert nő vagyok, és szőke is,ebböl kiindulva sokmindenbe nem merek belefogni,csak sokára...

ma 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi lekezelőt nem tapasztaltam a motoros oktatáson a nőkkel szemben, sőt bekem az oktató is nő volt. Sőt megkése sem vagy,mert kolléganőm 52 évesen csinálta a motoros jogsit.

Ő se motorozott előtte, és ilyenkor rutintnál alulról kezdik,ő konkrétan először robogóra ültette az oktató, hogy szokja ez nem bicaj, hogy tekerni kell, aztán fokozatosan tették alá a nagyobb motort. Itt amíg nincs meg a rutin vizsgád,addig forgalomba se visznek ki.

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon szépen köszönöm a részletes választ :)
ma 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!