Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresztől számítva mennyi időt...

Kresztől számítva mennyi időt vesz igénybe a gyakorlati oktatás az A kategóriánál átlagosan?

Figyelt kérdés

Július közepén lesz kresz vizsga, és elgondolkodtam vajon az idei szezonban még marad-e időm használni is a jogsim.


Az megvan, hogy 26 óra (jó esetben).


B jogsim az már van.


2023. jún. 29. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nagyon iskolafüggő, és ha tróger a banda akkor nem. Én tavaly valahogy így kreszvizsgáztam mint te, június vagy július, és csak most május 12-én forgalmivizsgáztam. Egy oktatópáros csinálta ennél a sulinál Fehérváron motoros oktatást, de nyáron elmentek vagy 1 hónapra nyaralni, és október végétől március közepéig országosan szünet is van, de most az év elejét is külföldön töltötték, de akkor már szereztek beugró oktatót városi vezetésre, mert akkor lehet még most is vezetni járnék. Szinte biztos, hogy kell rutinra plusz órát venned, én is 10-et vettem, de van akinek még ennél is több kellett. Még épp levizsgáztam október végén. Városit meg csak idén tudtam elkezdeni, oda azért kellett plusz óra, mert képtelenség volt levezetni a 390km-t 16 óra alatt, így is lett plusz beírva, mert a 2x50 perc alatt 20 klométereket mentünk, miközben óránként kellene 24-et, plusz szívásként szinte mindig esőben. Szóval számíthatsz erre is. De volt akinek itt sikerült letolni 3 hónap alatt, de ő heti 3x ment ha jól emlékszem, plusz vezetési tréninget is csinált. De majd biztis írja
2023. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1-hez még annyit, hogy a B-s jogim nekem is megvan, és egyből a korlátlan A-ra mentem.
2023. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!