Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol szabad autót mosni?

Hol szabad autót mosni?

Figyelt kérdés

Adná magát a válasz, hogy az autómosóban, de ahogy tapasztaltam, ez csak részben igaz. Közterületen tilos, udvara nem mindenkinek van.


A kérdésem oka az, hogy elküldtek az autómosótól. Történt ugyanis, hogy lemostam a kocsimat a kézi mosóban. Samponos mosás, habkefe, öblítés. Ez idáig rendben is van, csak ettől még a küszöböknél, az ajtók és a csomagtartó szegélyeinél tiszta kosz marad minden. Vittem vizet kannában, vödröt, szivacsot. Mosás után beálltam a mosó melletti parkolóba, kinyitottam az ajtókat, és elkezdtem letakarítani a koszosan maradt részeket. Rövidesen megjelent valaki a mosótól és közölte, hogy ott nem moshatom a kocsim, csak a mosóban. Mondtam csak a küszöböket takarítom, jött a válasz "akkor sem". Visszaálltam a mosóba, erre megint odajön, hogy ott nem használhatok saját vödröt, kefét szivacsot. Kérdezi "nem láttam mi van kiírva"? Közterületen meg alapban tilos, ott meg majd a közteres büntet meg. Most komolyan csak szabályellenesen lehet letakarítani normálisan a kocsit annak aki nem tud beállni a saját udvarába?



tegnap 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik autómosóba, ahol nem figyel senki mit csinálsz. Ha nincs felügyelő, nincs ki rádszóljon.
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is viszek saját kefét vagy szivacsot a felnit lemosni. A habkefe nem éri úgy el a felni belső peremét. Nem tudom miért ne lehetne használni bent a mosóban. Kint érthető hogy szólt érte.
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Telelő Teve ***** válasza:
Ott, ahol meg van oldva a szennyvíz elvezetés. Gondolom azért talált meg a droid, mert ahol álltál onnan nem a saját vízelvezető aknába folyt volna a kosz, hanem bekerült volna a természetes vizekbe a vegyszer.
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Dehogy. Volt nálam egy vödör enyhén mosószeres víz és egy szivacs. Néhány csepp ha lefolyt a burkolatra... Miután szólt beálltam a mosóba, de akkor meg az volt a gond, hogy nem használhatok saját tisztítóeszközöket. Nyilván arra megy ki a játék, hogy dobálj be minél több pénzt. De nyitott ajtóknál nyilván nem fogok nagynyomású mosót használni, hogy elárasszam a belteret. De akkor hogyan? Szinte minden mosónál ki van írva, hogy saját tisztítóeszközt és szert nem használhatsz. A nehezen hozzáférhető helyeket akkor mégis hogy takarítsam mindenféle konfrontáció nélkül?
tegnap 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!