Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés szívódízel autót...

Milyen érzés szívódízel autót vezetni?

Figyelt kérdés
Például egy 1,9 70 lovasat. Olyasmi ,mint egy pici 1,2 vagy 1,3 szívóbenzin 70 pacival ? Milyen a dinamikája turbó nélkül?

szept. 8. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szar. Nem megy sehova. Egy pici benzines legalább pörög és magasabb fordulaton érezni benne az életet, még ha gyenge is. Egy szívódízel nem csinál semmit. A legunalmasabb, legpocsékabb vezetési élmény.
szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

1.9 70 LE? Az elgge gaz lehet. Nekem 1.0 szivo benzines 70LE. Nem is tul izmos.

A fogyasztasa se lehet tul jo 1.9el.


1.0 turbo benzinesem meg 110LE.


Regen volt turbo dizeles 1.9dci-m. Az 107LE volt. Azzal mar lehetett menni rendesen.

szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mint egy traktor.

Alacsony fordulaton egész jól megindul, utána viszont ahogy pörgeted csak üvölt, csattog, zakatol, de mégsem történik semmi.

szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szolovjov ***** válasza:
100%
Jó érzés! A váltó gyakorlatilag dísznek van benne. 50- nél berakod 5.-be és ki sem kell venni belőle. 1.9 szívótól jó a 70 ló. Az 1.9-es szívó VW az 64 lóerő.
szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sz/r.

A normális traktor is turbós már.

szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért kérdeztem,mert szívó dízelt még sose vezettem,csak turbósat,és a benzines változatban sokan esküsznek a szívóra,a turbóra meg pont nem .
szept. 8. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

2. vagyok, nekem mind2 van benzinesben ahogy írtam. Alapvetően azért is választottam annó a szívót mert úgymond nincs benne kb semmi, nehezebben romlik el. Viszont valóban marhára lomha az is, nehezen indul.

Előzni is csak úgy, ha jól meggondolom mikor és hol. Persze a célnak megfelel és valóban nem is volt eddig vele komoly gond, igaz csak 40e km van benne (újonnan vettem).


Mérföldekkel másabb a turbo benzines, sokkal simább, jobban megy. Nemrég volt nálam kölcsönautó szervizelés miatt, az is turbo benzines volt, kisebb méretű mint a 110LE-s sokkal, és csak 90LE-vel. Nagy különbségek voltak benne így is. Simábban ment mint a szívó, de sokkal gyengébb volt pl autópályán gyorsításoknál mint a 110-es. Az a 20LE nagyon sokat számított.


Ha most kéne vennem és lenne lehetőségem, biztos nem vennék szívót egyikből se.

szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!