Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A használt autók hány százalék...

A használt autók hány százaléka az "idális" főként autópályán használt ?

Figyelt kérdés

A szakértők szerint egy autó kevésbé használódik el ha csak nagy távolságokat teszünk meg vele. De hát az emberek jelentős része arra használja az autó hogy elmenjen a munkahelyre ami 5-15 km távolságra van, elvigye a gyereket oviba iskolába edzése, elmenjen bevásárolni.

Ez mind mind városon belüli közlekedés sok megállással sok motor elállítással és újraindítással.

A főként autópályán használt autók pedig vagy manager autók ahol a manager széttapossa az autó lelkét mert úgyis lecserélik neki vagy szervizes üzletkötős autó ahol hasonlóan nem érdeke a sofőrnek hogy megóvja a kocsit mert lizingelt.

Na akkor milyen autó érdemes venni ?


szept. 1. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Újat vagy viszonylag újat.
szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koaxk Ábel ***** válasza:
84%

Erre a kérdésre szerintem nincs igazán jó válasz!


Lehetőleg minél fiatalabbat kevés futott km-rel, de nyilván ez kb csak egy irányadó.


Az állapotot veszünk duma már túl elcsépelt, de valahol sajnos tényleg ez van!


Ami nálam biztos, hogy cigánytól nem veszek autót, de még egy gombostűt sem! Lehet rasszista vagyok, de én ezt úgy mondanám tapasztalat, ha valami túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem az. Na romáknál minden úgy kerül eladásra, hogy túl szép...


Lehetőség szerint kerülöm az igazoltan női tulajos autókat, mert bár a nők a lakást szeretik rendben tartani, az autókra ez totálisan nem igaz. A nők autói nagy átlagban trehány rossz állapotúak, kívül és belül egyaránt.

Plusz még nem is értenek hozzá, tehát a műszaki állapot olyan amilyen, ahogy a szomszéd Józsi megjavítja meg megmondja mit cseréljen rajta.

Tudom nagyon hímsoviniszta amit írok, de tapasztalat, hogy a vezetés sem az erősségük, így az égetett kuplung, meg ilyen olyan meghúzások az autón az szinte alap!


Természetesen tisztelet a kivételnek, ismertem életem során 1 olyan nőt akire ezek a jellemzések cseppet sem illenek!


Lehetőség szerint neppertől sem szívesen veszek kocsit, de erre használtautónál viszonylag kicsi a lehetőség, ha már nagyon muszáj próbálnék valami megbízhatóbbat keresni... bár ez olyan mint taxisban ilyet keresni...

szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!