Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó vásárlása esetén...

Használtautó vásárlása esetén a kerületi parkolókártyát meg tudom igényelni átírás előtt a régi forgalmival, vagy előbb le kell zongorázni az átírást?

Figyelt kérdés
Online is meg lehet igényelni a kártyát (13.kerület, nyilván a legdrágább parkolási körzet.. :D ), a személyes adataim, autó rendszáma és a forgalmi kell hozzá, ezt fotón kell feltölteni és kész is. csak a kérdés az, hogy ehhez mindenképp szükséges az új forgalmi?
aug. 31. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
csak átírás után
aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az új forgalmit azonnal kézbekapod, amikor átírtod a kocsit, így igazából szinte okafogyott a kérdés. Gondolom ma vetted, hétfőn átíratod, utána megigényled a parkolókártyát. 1 napra mindenhogyan fizetned kell.

Egyébként a helyi szabályokat kellene elolvasni és nem lustának lenni, biztos le van írva, hogy milyen lakcím + autó tulajdonviszony kombó esetén lehet igényelni.

Nálunk a XI. kerületben pl. más autójára nem lehet. Logikus is, vissza lehetne élni vele. szerintem nálatok is így lehet

aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudnád...?
szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vettem még meg. Igen,igazából ideális esetben meglenne minden 1 nap alatt,ha nem az eredetisegvizsgat is a vásárlónak kéne intézni,hiába lenne az a célja,hogy a vásárlót védje. :D szóval ha aznap vagy másnap nem kapsz időpontot,akkor máris minimum 2-3 napos parkolasrol beszélünk+az okmányirodai ügyintézés,mert ugyebár dolgozni is kellene valamikor. Nyilván valahogy az ember megoldja,csak akkor valami napidijas parkoló után kell néznem,mert reggel 6tol este 10ig óránként 600huf azért nem annyira bulis,na meg rengeteg helyről itt el is kell állni este 6 után,mert csak a lakossági kartyasok allhatnak. Úgyhogy azért macerás ez több szempontból is.

De értem,én is úgy sejtettem,hogy az új forgalmi kell hozzá mindenképp.

szept. 1. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Még ha 2-3 nap, akkor sem tétel az autó árához képest.

Vagy vidd ki valamelyik hiper parkolójába és kutya nem fog vele foglalkozni 2 napig

szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!