Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha keveset járok az autóval,...

Ha keveset járok az autóval, be kell tartani az 1 éves olajcsere periódust?

Figyelt kérdés
Egy közel 5 éves Dacia Loganról van szó, 3 hengeres, sima benzines, szívómotor, 73 Le., jelenleg 26 ezer km-en áll a km. mutató. Tavaly szeptemberben volt olaj cserélve, azóta 5100 km-t jártam vele és az esedékes cseréig még talán 1000-et fogok bele tenni. Rövid távokra nem használom, az esetek 98%-ban egy 30 km-re található nagyvárosba és vissza, plusz az ebből adódó városi forgalom. Tehát 6000 km után cseréljek olajat, vagy negvárhatom vele jövő tavaszt? Addigra kb 8-9000 ezer lenne benne. Télen azért nem tudom, mert én cserélem az olajat, és mínusz 5 fokban nem szeretnék a csupasz betonon feküdni. Válaszotokat előre is köszönöm.

aug. 31. 10:21
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Itt talaltam, de, akkor fals az info.


[link]

szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!