Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 330k km-t futott Toyota...

330k km-t futott Toyota Prius+-al hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy 2012-es Toyota Prius+-unk, aminél nem tudom mi lenne a jó döntés. Magyar piac szempontból fontos adat, hogy 330k km-t futott.


Jelenleg működik rajta minden, épp most volt műszakin, stb, de az is látszódik, hogy majd az első felfüggesztésre és a vízpumpára költeni kell majd.


A dilemmám az, hogy most talán eltudnánk még jó áron adni és vehetnék helyette egy újabb autót, de ha mostanában nem adjuk el, akkor a km óraállás miatt könnyen lehet, hogy nem is fogjuk tudni eladni.


Mit tennél a helyünkben?


aug. 24. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem volt még hengerfejes akkor gyorsan add el, mert akkor most lesz. Ezek a Priusok mindegyike hengerfejes hasonló kmnél. A régebbi furcsa módon nem hengerfejesedett. Én vennék egy egyszerűbb autót helyette hogy ne kelljen rá annyit költeni. Mondjuk egy újabb swifttel azért jobban ellennék. Persze akinek nagyobb kell, annak ez nem opció.
aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 2006-os autómat adom el, és a másik, 15-évvel öregebbet tartom meg. :D

Nekem már a 2006-os is bonyolult, meg problémás.

Éppen hibátlanul működik, de meddig...?

aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennyi km-vel már nagyon keveset ér.. 300k max
aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!