Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2008-as 300 000 km-t futott...

A 2008-as 300 000 km-t futott Octaviamat szeretnám Prius-ra cserélni. 2 M forintot tudok rá szánni, se ennyiért hasonló korú és futású darabot kapnék. Érdemes?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Miért cserélnéd le a jó, működő autódat egy Priusra? Mert a kevesebb fogyasztás nem most fogja visszahozni a plusz pénzt az szerintem biztos. Leírhatnád hogy miért akarsz az Octaviától megválni és miért akarsz Priusra váltani. Ilyen formában a válasz nem.
2022. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az Octáviám már nagyon jó étvággyal eszi az olajat. Már megette a benzinje javát. Nem az a mozgatórugó, hogy Priust szeretnék, hanem az, hogy az Octavia sajnos kiöregedett.
2022. ápr. 26. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
A Prius is eszi az olajat általában és az is öreg. Sőt, csak még öregebbet kapsz ennyiért. Vagy az Octavia árán felül 2 milla? Úgy már jókat lehet kapni, de akkor már miért Prius? Jobb autót is lehet már kapni annyiért.
2022. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves #3 úgy bele tekeredtem a saját gondolataimba, hogy elfelejtettem megkérdezni: Melyek azok a jobb autók? Sajnos túlzottan a Prius-ra "cuppantam rá", pedig nagy a piac, csak nem értek hozzá
2022. ápr. 28. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jobb. 4 millióért már majdnem bármit tudsz venni. Ha a fogyasztás és a megbízhatóság a legfontosabb és más semmi nem érdekel, akkor a Prius a legjobb választás. Azért gondolom élvezni is szeretnéd az utat, akkor én mást választanék. Ha neked csak A-ból B-be közlekedőedény kell akkor Prius.
2022. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Épp azért tettem a megjegyzést, mert egy viszonylag kis fogyasztású autót keresek, amivel meg lehet oldani alapból heti 4x 50 km-t (nagyrészt város) váratlanul (nap közben tudom még) 100km-t. Erre keresek valamit, ami megbízható, ha lehet nem kell váltogatni.
2022. ápr. 28. 21:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül Misubishi Space Star lett. Kicsi dodgem. Jól fogyaszt, megy mint a golyó (az 1.4 Octaviához képest)
2022. júl. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!