Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első generációs (2001-től)...

Első generációs (2001-től) Honda Jazz-hez hasonló méretkategóriájú, de hasonlóan tágas autók?

Figyelt kérdés
Árban valahogy nekem nem passzol a Jazz sajnos (korához képest drága, mondhatni kissé túlárazott), de mást meg nem tudok ilyen kisautót ami ekkora lenne belül.
2022. ápr. 22. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Tágas?

Egyszer beleültem szalonban. Az egy igénytelen belsejű kisautó. Kis túlzással ingyen nem kéne. ( Na jó asszonynak odaadnám )

2022. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tágasság alatt azt értem, hogy 4 felnőtt kényelmesen tudjon benne utazni. Láb- és fejtér legyen jó, elöl hátul, 192 cm magas sofőr mögött is.
2022. ápr. 22. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:

a Honda jazz a legtágasabb kisautó, anno igy jelelmezték a korabeli tesztekben,

Tehát nehéz vele versenyezni, talán meglepő de a skoda fabia ami még tágas a méretéhez képest, de ott meg a müszaki tartalom gyengébb

Esetleg még a Toyota yaris az ami majdnem olyan tágas minta jazz és megbizhatóságban se marad el tőle.


Még ami szóba jöhet aza ford fusion, mert nagyon tágas belül, magas építésű igy könnyű ki be szállni. Bár a megbizhatóság terén azért a ford közel sem hozza egy japán autó szintjét, főleg nem öregen

2022. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Wagon R esetleg?
2022. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Az sem olyan... kb. akkora belül mint a mostani kocsink, semmivel se nagyobb.
2022. ápr. 22. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
A2-es Audi? Esetleg Merci A osztály
2022. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 A Merci... nem akarok én magamnak rosszat :) Esetleg B osztály

Audi A2 felett meg már eljárt az idő, foszlik műszakilag és belül elég rendesen. Voltam A2 csoporttag, mindig volt valakinek valami kínja a kocsijával...

2022. ápr. 22. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor marad a Jazz vagy valami egyterű
2022. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiat stilo, a hiedelemmel ellentétben nagyon megbízható és az árához képest nagyon jó a felszereltség
2022. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!