Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2 kerekű quadmotorra...

Egy 2 kerekű quadmotorra felülhet 2 ember egyszerre?

Figyelt kérdés
Kell hozzá jogsi? Mennyi idő alatt lehet megtanulni vele menni?
2010. nov. 2. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha 2 kerekű akkor motor, ha 4 kerekű akkor quad. Nem?
2010. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Én sem láttam még 2 kerekű quad-ot :O
2010. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocsi annyira nem vagyok benne tájékozott, de én úgy tudtam, hogy a 2 kerekűben is van quad. Csak azért is gondoltam, mert van egy quadpálya ahol vannak 2-3-4 kerekűek is, és ha azok nem quadok, akkor miért hívják a pályát quadpályának?
2010. nov. 2. 16:14
 4/19 anonim válasza:
a 2-3 kerekü az nem quad !!a 4 kerekü az igen és gondolom azért hivják quad pályának mert van quad is amivel lehet menni . de viszatérve a kérdésre ha van müszakija a quadnak akkor gondolom mehet vele 2 személy és igen kell hozá jogositvány ha uton akarod használni nagymotoros jogositvány biztos hoyg kell !!és ha megakarod tanulni vezetni akkor kezd el 1 földuton és egy kis köbcentissel nehoyg gond legyen:D:D
2010. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Engem igazából a 2 kerekű érdekelne jobban.:S Szóval az akkor mind motor? Mert ezek nem teljesen úgy néznek ki mint a sima motorok, inkább a quadokra hasonlítanak.
2010. nov. 2. 18:12
 6/19 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nem nagyon van rajta hátul hely még egy személynek, mint a sima motorokon, és azért nem tudom, hogy jó lenne e, mert én barátnőmmel szerettem volna egyet kipróbálni. Köszi mindenkinek a válaszokat!
2010. nov. 2. 18:14
 7/19 anonim ***** válasza:

ha ilyet láttál ( [link] akkor ez cross motor.

ezen nincs lábtartó, tehát nem alkalmas utas motoroztatására.


[link]

2010. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tudnál képet feltenni valahova, hogy mire gondolsz, mert el nem tudom képzelni milyen az a 2 kerekű, amit te quadnak nézel...Am kérdezz nyugodtan, mert én motoros vagyok.
2010. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen erre hasonlít, mert nem sok hely van rajta hátul, de lábtartója van

Hát pont most kerestem Neten, de nem találtam a pálya oldalán egyáltalán nem tettek fel róla képet. Van egy újságcikk, ott van, na majd azt valahogy lefotózom és elküldöm, ha addig nem találok jobb képet, de az rossz minőségű lesz.

2010. nov. 2. 18:43
 10/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól az lenne a kérdésem, hogy könnyű e megtanulni. Még sosem ültem motoron, biciklizni elég hamar megtanultam, néhány óra alatt.
2010. nov. 2. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!