Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vennétek 10 misiből?

Mit vennétek 10 misiből?

Figyelt kérdés
Ki mit venne ennyi pénzért, ugye ez egy új autó ára..pl. hyundai tucson, kia sportage, toyota corolla, vw golf. Vagy helyette használtat mondjuk 2020-at, 50 ezer km ig, de akkor is melyiket? Benzin , dízel, hybrid? Kapható használtan volvo xc60, V90, vw arteon dízel, vw passat dízel, vagy bmw x3? Mazda 6 , 2.5 szívomotoros benzines?Ne legyen lomha a szívó benzinesek lomhák,dízel nyomatékos erős, azért rakölteni sem szeretnék ha már megvettem..Melyik bírja ezek mind gyönyörű autók, dee nekem fontos a megbízhatóság is..

#Új autó vagy páréveset, dízel, benzin, hybrid, megbízható társ, öröm legyen ránézni
aug. 23. 10:33
1 2 3
 1/24 Mad Max2 ***** válasza:

10 millióért új autó kevés van


Kb Dacia, Suzuki, Renault kisautók jönnek ki ennyiből



Vennék egy suzuki vitarát, és még maradna is 2 millió forintom.

aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
7%
Nem vennék használt autót, új autóra meg kicsit sovány keret ez.
aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Lakást vennék ennyiért vidéken és kiadnám bérbe. Aztán vennék 2-3 millióért valami használt suzukit.
aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ranger, Hilux, esetleg L200, D-Max, 4x4 Transit közül valamelyiket.

És az igaz, hogy új autóért a 10 milla szűkös egyébként.

aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Vidéki városban élek. Felénk egy lepukkant panel 20-30 milliótól indul. 10 millióért lakást valami isten háta mögötti kelet-magyarországi kisvárosban talán kapsz a kisebbségi telep közelében. Ott viszont fizetőképes kereslet híján kiadni sem olyan egyszerű, pláne magas összegért.

Kérdező, ha személy szerint érdekel, én SUV-ot nem vennék. Sosem láttam értelmét ezeknek az autóknak. Jó, ha mondjuk a szőlőhegyen van szőlőd, telked, ahova rendszeresen kijársz, akkor oké. Én rendszeresen hosszabb távokra autópályázok. Nagy légellenállás, nagy rugózatlan tömeg, nem látom előnyét. Új autókból még az alsó-középkategóriában is mindenképp kompromisszum lenne. Motorból, extrákból le kell nyirbálni rendesen, hogy beleférjen a keretbe.

Nem tudom mennyire releváns számodra, hogy én mit vennék. Én most használtan második autónak egy pár éves, kevés km-es Audi TT-t nézegetek. De már ez is 13. Ha te családos ember vagy és első számú autót keresel, akkor nyilván ez neked nem opció.

aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az is kérdés, hogy mire használnád az autót. Ha gyakori hosszú utakra vagy nagy a család, akkor újból nem kapsz megfelelőt.


Amúgy meg a Suzuki/Hyundai/Kia vonalon mozognék. Ezek olcsó és megbízható új autók.

A Hyundai Bayon a személyes tippem.

aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Euro 4-es japán szívó benzinest, amit totál felújítanék.
aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Mad Max2 ***** válasza:
33%

#7


euro4 japán szívóbenzinesem van


ugy hívják suzuki ignis


Ugy hogy nem igazán értékelhető a válaszod, mert miért is akarna valaki 10 millióért 20 éves autót venni?:)

aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mivel céges van, ezért eladnám a mostani hobbiautómat, melléraknám ezt a 10-est és vennék egy nagyon hasonlót, csak fiatalabbat (facelift-es), erősebbet és még maradna is pénz, legalább annyit tuningolni rajta, mint a mostanin van. Még akár többre is, kis szerencsével.


Szóval a cél egy Fl Scirocco R lenne

aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
20%

#8

A hetes kérdező valószínűleg egy normális autóra gondolt, nem egy fűnyírómotoros közlekedőkedényre.

aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!