Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezethetek segédmotoros...

Schererpanzerspahwagen kérdése:

Vezethetek segédmotoros kerékpárt forgalomban, ha vannak indexek, de nem működnek? (persze karjelzéssel jelzem az irányváltoztatást)

Figyelt kérdés

aug. 21. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jogosítvány nélkül nem vezethetsz smkp-t, se indexszel, se index nélkül
aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 te valamiféle látó vagy?
aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
#2: Miért is kellene látónak lenni? Bizalmi elv. Ha lenne jogosítványa, tudná.
aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 nem feltétlenül. Mivel pl. én 30 éve nem vezettem segédmotort, hiába van autós jogsim, nem tudom mi változott a smkp-ra.

Akkoriban az volt, hogy ha van akkor kell müködnie. Ha nem megy, le kell szerelni. Pl. én nem tudom, hogy ez manapság még opció-e.

aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
#4: Ezért mondom a bizalmi elvet. Bízom benne, hogy mielőtt 30 évvel később felülsz újra egy smkp-ra, és nem megy az index rajta, akkor tudod, hogy azt tanultad, hogy működnie kell.
aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#1: Van jogosítványom, kb. 3 hete kaptam meg. Sajnos nem emlékszem hasonló szabályra a KRESZ tananyagomból, és persze mind a két régóta motorozó ismerősöm mást mondott.... Az indexeket szerencsére sikerült megjavítani, ettől függetlenül köszönöm a válaszokat!
aug. 21. 21:32
 7/7 NotMangoh válasza:
Igen :)
szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!