Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós autót szeretné...

Automata váltós autót szeretnék venni, milyet nézzek?

Figyelt kérdés
10 éve vezetek, de nem tudja megszokni a lábam a kuplungot, folyton azzal van elfoglalva az agyam, hogy "most jó, most jó, jaj mi van ha most nem jó, ez jó volt, így kell " sofőr vagyok amúgy, de ott is baj, csak nem zavaró mert nem az én bajom a kuplung csere, de kollégák szokták mondani, hogy "hallatszik, hogy csúsztatom " ha automata busszal megyek akkor meg semmi baj. Néha váltani is elfelejtek volt, mindig valami kifogást találok rá, de tudom, hogy ez nem az én szakmám csak a ház elött van a busz reggel 5-kor kezdek és 18:30-ra otthon is vagyok nincs hétvége és megyeszékhelyen van a pihenőm, bármit el tudok intézni , kondizni járok meg háát.. nincs stressz annyira. Szóval muszaj ez. És most a kérdés. Autót vennék, jelenleg egy kis Opel Tigrám van, de csak azért mert 10 éve ez olyan olcsó volt, meg kellett valamin gyakorolni, bármilyen autó szóba jöhet max. nagyon max 2 millió forintig, nem szeretek autót se vezetni tehát lényeg, automata és 4 ember férjen el. Többnyire a feleségem vezet és neki meg mindegy, de ha én megyek nekem automata kell és ebből nem engedek, Ő azt mondja, ne mert drága a javítása, mondom max. egyszer romlik el utána évekig jó.. nem?

aug. 15. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
:(
aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

na várjál, ha jól értem, buszvezető vagy és nem tudsz AUTÓT vezetni?


2-es facelift Octavia DSG-vel.

aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Az lehet hogy egyszer romlik el, de akkor rá kell locsolni egymillió forintot.
aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
DSG van nekünk is.
aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A regebbi swiftekben ha jol tudom hagyomanyos automata valto van ami megbizhatonak szamit. En ilyet vennek ha csak 2 milliom lenne autora
aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, autót alig vezettem, de nyugalom, nem kanyarodok batár nagy ívben csak néha ha állnak buszmegállóba akkor megállok én is, ha ott az asszony akkor nyakon vág , de olyan is volt, hogy ismertem az utast aztán elvittem haza.


Dsg abból a 2013 tól kell nézni, mert elötte szárazkuplungos vagy mi a csuda van benne ami rosszabb mint a másik.

aug. 15. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Rettenetesen nehzék ennyiért jó automatát venni. (Mármint jó váltó + motor kombó) átlag 15 éves autók vannak ennyiért azokba már bármi lehet…


Barátom feleségének pont ilyen kritériummal kerestünk autót. Végül egy MK3-as Focust vett, eléggé piaci ár alatt. PowerShift váltóval ami nem a legjobb, de egyszerűen nem volt olyan autó amibe a motor is jó meg a váltó is. Ő nagy fordos, tetszett is nekik, így bevállalta azzal a tudattal, hogyha felújítós lesz ez a váltó az bizony 700-800ezer forint.

aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 a swift vonaladdal 1 baj van nincs a piacon. Asszonynak most néztem astrát 1.5 misi 15 év. Csilli villi. Alánézel: kipuff elrohadva bölcső elrohadva. Ezeket kijjavíttatod, magadra íratod, felgumizod az 2 misi. És nem tudod mibe fog még fájni
aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!