Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az átlagostól nagyon eltérően...

Az átlagostól nagyon eltérően hangos személygépkocsikkal, motorkerékpárokkal, 22:00 óráig engedélyezett e a közlekedésük lakóterületeken belül? Mi írja ezt elő? Miért mond mást egy rendőrségi ügyeletes, és mást mond a belügyminisztérium.

Figyelt kérdés
Ezek a gépjárművek előszeretettel 19:00 tól 22:00 ig előszeretettel közlekednek lakot területen belül.A rendőrség azt mondja amikor ezt jelzik többen is, hogy 22:00 ig jogszerűen közlekednek, 22:00 után kéri a rendőrség a telefonos bejelentéseket.Ezzel az a baj, hogy azok akik aludnának, mert éjszakai műszakba kell menniük dolgozni azok nem tudnak a borzasztóan elviselhetetlen hangzavar miatt aludni.Volt hogy a rendőrségen azt mondták amikor meghallják ezeket a gépjárműveket, azonnal telefonon jelentsék be, a pontos helyszín, mennyi gépjármű stb, hogy az intézkedést több irányból megkezdhessék. Tegnap este telefonon jeleztük ezt a rendőrségre, ott azt mondták csak 22:00 óra után tudnak intézkedni. Ma érdeklődtem a belügyminisztériumnál, ahol megtudtam azt, hogy a rendőrség minden bejelentést ki vizsgál, bármikor történik. De ha a gépjárműveket motorkerékpárokat átalakították a műszaki vizsgákat követően, és ezeket használják azt azonnal üldözni kell mert átalakított járművel közlekedni tilos.Ezt a rendőrségnek is tudnia kell. Tehát, mondták nyugodtam be kell jelenteni a hangosan közlekedő járműveket, hogy azokat mi előbb kitudják vonni a forgalomból.Írásban a belügyminisztériumhoz lehet bejelentést tenni a pontos helyszínt megadva, és ők is tudnak intézkedni ez esetben. De hogyan? Kérdeztem. Hát a készenlétiek bevetésével.Van ilyen?
aug. 14. 15:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

#9

Reméljük hogy nem tudsz majd aludni egyáltalán.

aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#9 szerezhetnél magadnak ÉLETET! :D :D :D
aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

" Mert azért az nem járja, hogy többen éjszakai műszak miatt este aludnának, de ezektől az állatoktól nem tudnak. "


Mivan? 😅

Aki éjszakás az nem a munkahelyén alszik, hanem otthon délelőtt🤣🤣🤣

aug. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Akik éjszakai műszakba mennek azok pont fent vannak már ilyenkor...


Egyébként azért kérték, hogy jelezd, amikor hallod, mert akkor jó eséllyel foghatnak illegálisan átépített autót, ami meg jól nézni a facebook-on...

Kicsit javítja a traffis pénzbeszedés imázsát és nem kell a végtelenül élhetetlen rendszerrel foglalkozni az átépítéseket illetően, ha be vannak zúza az érintett autók.

aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem vitázok senkivel sem. Reggel a rendőrségen többen is bejelentést tettünk, minden egy helyen történt hangos motorozók ellen.Feljelentésként vették jegyzőkönyvezték külön külön a bejelentéseinket. De, a rendőrségen megmutatták azt a két átalakított motorkerékpárt, amit lefoglalt a rendőrség tegnap este. Ezek a lefoglalt tárgyak különböző vizsgálatokon fognak átesni a szakhatóság eljárásával. Tehát azért nem hiába való a lakosság azonnali bejelentései az ilyen szabályt sértőkre.Én itt, befejeztem a vitákat ezekkel a szabályt sértőkkel, akiket ki kell a társadalomból vonni. Sokat ezen vagyunk a városban, akik jelezni fogjuk a szabálysértők szabálysértéseinek észlelését.Azért egy városrész nyugalmáról szól ez az ügy.
aug. 15. 10:48
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
#15 Jó is lenne ha már befejeznéd,mert amennyire emlékszem nem ez az első kérdesed a témában a motorosokkal szemben, és akkor is csak itt tomboltad ki magad.
aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%

#16 szerinted milyen "élete" van egy ilyen nyomorultnak? Igazi akciónyugdíjas. :D :D


Amúgy meg olyan kamukat mesél hogy iszonyat :D :D LOL

aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Nem vitázok senkivel sem. Reggel a rendőrségen többen is bejelentést tettünk, minden egy helyen történt hangos motorozók ellen.Feljelentésként vették jegyzőkönyvezték külön külön a bejelentéseinket. De, a rendőrségen megmutatták azt a két átalakított motorkerékpárt, amit lefoglalt a rendőrség tegnap este. Ezek a lefoglalt tárgyak különböző vizsgálatokon fognak átesni a szakhatóság eljárásával. Tehát azért nem hiába való a lakosság azonnali bejelentései az ilyen szabályt sértőkre.Én itt, befejeztem a vitákat ezekkel a szabályt sértőkkel, akiket ki kell a társadalomból vonni. Sokat ezen vagyunk a városban, akik jelezni fogjuk a szabálysértők szabálysértéseinek észlelését.Azért egy városrész nyugalmáról szól ez az ügy."

cool story bro

aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 érted.. elment egy motoros.. ők HALLOTTÁK, majd elmentek a rendőrségre.. összeszedték magukat az úgy 2 óra, odamentek.. 2 óra várakozás, egy óra kihallgatás, majd 4 perc alatt elkaptak lefoglalták, és majd a random feljelentőknek fogják mutogatni egy olyan országban ahol ha telefonálsz hogy épp rabolják a házad, annyit fognak mondani hogy 4 óra múlva majd arra megy egy járőr.. :D :D


Nem tudom milyen filmet nézett a csávó.

aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom milyen filmet nézett a csávó."

Fast & Prolius

aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!