Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltó olajcserén voltam,Merced...

Tibor27 kérdése:

Váltó olajcserén voltam,Mercedes w168 manuál és túl húzták a leeresztő csavart, megrepedt a menet melett a dekni és szivárog az olaj,tanácsot szeretnék kérni mit lehet tenni ilyenkor hogy lehetne orvosolni? Szerelő nem vállalja hogy nála történt.

Figyelt kérdés

#Mercedes w168 dekni
aug. 3. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Én mondtam, hogy sorban jönnek majd a bajok...

Add el a francba és vegyél valami értelmes autót, de ha szivatni akarod magad akkor szerezz egy bontott deknit.

Ideiglenes megoldásnak jó a fémgyurma de előbb utóbb letörik az állandó hideg-meleg váltakozásától...

aug. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell abba olaj, kimegy az a világból is, örökélet +1 nap.
aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó kezekben volt! Családtagtól vettük, abban bíztam hogy folyamatos Szervizelés miatt megbízható kis autó főleg hogy benzines.
aug. 3. 09:09
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Normális szervizbe kell vinni, nem ilyen feketén dolgozó kóklerhez. Persze hogy tagadja, ennyit ér a becsülete.
aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
W168 és a megbízhatóság két külön fogalom sajnos...
aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
W169 az mennyire megbízható? Vagy az is egy kaptafa..
aug. 3. 10:06
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Az is egy kaptafa, főleg a motor miatt.
aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Amikor átadod az autót, kapsz egy állapotfelmérő lapot...amikor kész a gép, kapsz egy számlát, amin hibátlan autót adnak át..nos ezzel mehetsz vissza, de ne szerelőhöz, az senki.
aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meg lehet hegeszteni. Ha a menet is sérült, akkor vagy behegeszti azt is kifúrja, menetet tesz rá vagy fúr rá egy nagyobb csavart, de azt szidni fogják utána a nem szabványos mérete miatt.
aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 krwkco ***** válasza:
100%

Ez nagy szívás. Mert itt nem az olajteknőről van szó, ami jó esetben csak egy leszerelhető lemez. Ez a váltó alja. ű

Nem biztos, hogy ott a helyén meg tudják hegeszteni, miközben a leeresztés ellenére marad benne bőven olajfilm. Lehet, hogy a legjobb lenne egy bontott váltót venned beszerelési garanciával.

aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!