Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet ez az autó?

Mennyit érhet ez az autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2003as gyártású skoda fabia kombim. 1.4es motorral. 110 ezer km van benne, az autó teljesen hibátlan. Tetőkárpit lógás már megcsináltatva, sárvédőív alján rozsda megcsinálva, hertz hangszórók az első ajtókban, vadonatúj nyári gumik. Extrákban nem gazdag, szervokormányos, abs, asr, két légzsák, vonóhorgos. Sérülésmentes, gyári, hibátlan fényezéssel rendelkezik. Új kora óta minden ülésen huzat van, ami teljes mértékben megvédte az eredeti székeket. Tényleg gyönyörű az autó. Várom a véleményeteket!

aug. 1. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Nekem az első autóm egy első generációs Yaris Sport volt. Jött egy lehetőség, cserélni egy régi ötös BMW-re (E39), amit több szempontból is jó döntésnek éreztem. Azóta sem bántam meg.


Egyébként szerintem ha váltasz, legalább a VW konszernből lépj ki és nézz valami komolyabb német/japán autót. Például ebben az időszakból. Pl. késői hetedik generációs Honda Accord, esetleg egy E46-os BMW. Ha jó állapotút nézel, és te is meg tudsz csinálni pár dolgot az autón, egyikkel sem lesz bajod! Nagyon jó és időtálló autók ezek, hiába öregebbek pár évvel akár.


Másfél millióból találsz jó példányt, gondolom a Córdoba picit olcsóbb lenne, de hidd el hogy fenntartásban visszahozza az árát.


Ugyanúgy szívbenzin dolgozik bennük, csak minőségben összerakva, jobb futóművel, nagyobb & normális motorral, és feltételezhetően jobb felszereltséggel.


Persze a te dolgod, de szerintem ez semmilyen téren nem lenne minőségi előrelépés számodra.


(#1 voltam)

aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha már festették a javítás után akkor nyilván nem gyári a festés...
aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A rozsdás rész javítására gondolsz? Az egy kb 4 centis rész volt 😁
aug. 2. 09:21
 14/14 anonim ***** válasza:
mivel fog a cordoba annyival nagyobb élményt nyújtani, hogy megérje lecserélni rá egy karbantartott 110k km-es fabiat? csak érdeklődésképpen
aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!