Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet ez az autó?

Mennyit érhet ez az autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2003as gyártású skoda fabia kombim. 1.4es motorral. 110 ezer km van benne, az autó teljesen hibátlan. Tetőkárpit lógás már megcsináltatva, sárvédőív alján rozsda megcsinálva, hertz hangszórók az első ajtókban, vadonatúj nyári gumik. Extrákban nem gazdag, szervokormányos, abs, asr, két légzsák, vonóhorgos. Sérülésmentes, gyári, hibátlan fényezéssel rendelkezik. Új kora óta minden ülésen huzat van, ami teljes mértékben megvédte az eredeti székeket. Tényleg gyönyörű az autó. Várom a véleményeteket!

aug. 1. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
800 ezret kb., ha valós a leírásod. Ettől többért nem fogja megvenni senki, hisz egy városi kisautóról van szó.
aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
800
aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, minden úgy van ahogy mondtam, számomra is meglepő 😄, de az autó tényleg tökéletes. Én is 800, max 900ra gondoltam.
aug. 1. 15:36
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért merem állítani hogy tényleg tökéletes mert kisebb dolgokat én is szoktam rajta szerelni, bár nem szerelő vagyok, de értek hozzá. Első autóm, 19 éves vagyok 😀
aug. 1. 15:37
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként hogyan váltatok meg az első autótoktól? Mármint lelkileg. Én nagyon szeretem, viszont gondoltam rá hogy eladnám, a kérdés nyilván ezért került fel. Biztos hogy nagyon sajnálnám... Hogyan dolgoztátok fel, ha szabad kérdezni?
aug. 1. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Évekig húztam az eladást, aztán megváltozott az életehelyzetem, már semmi értelme nem lett volna megtartani, rohadt is, így fájó szívvel elengedtem, egy könny kicsordult és meg mindig szoktam rá gondolni de ez van.

Esetedben, azt kell hogy mondjam, hogy oké hogy jó állapotú, de egy 1.4es kombi Fabia olyan érdektelen autó hogy ihaj, a klíma hiánya sem pozitívum. Elég jó pénzt kaphatsz most még érte, szerintem innen már csak lefelé van, de csak akkor váltsd le, ha már megvan a pénz az utódra (nyilván az eladásból származó pénz fölötti részre gondolok). De azt is csinálhatod hogy csak akkor adod el, ha megtaláltad az utódot.

aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam az utódot, de még csak interneten néztem ki. Ezért is gondoltam rá hogy megválok tőle...
aug. 1. 16:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi volna az utód?
aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Cordoba 2008
aug. 1. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!