Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben a melegben normális,...

Ebben a melegben normális, hogy a víz felforrósodik az Hondákban?

Figyelt kérdés

Honda Stramem van, a víz folyton felforr. A füstje pedig szúrós szagú.

Az autószerelő ismerősom szerint, a melegtől van. A büdös füstöt leszámítva csak nyáron jön elő.



#Felforrósodik
júl. 31. 12:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
55%

#30


Hiába beszélsz ennek az okostojásnak. Bármire bológat, ha azzal tud ellentmondani. Elmebeteg Honda fanatikusként még a BMW hülyeségére is csorgatja a nyálát, csak hogy okoskodjon.


Az nem zavarja, hogy nagyjából 100.000 km alatt lecsapágyasodik a motor, és ez csak a legkisebb probléma, amit okozhat.

júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Hondások... :) :) :) :) :)
júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
30%
Kikérem magamnak, én nem Honda-fanatikus vagyok, Toyota kapcsán is ilyen lennék. Nekem senki ne mondja, hogy ezek a német sz*rok a prémiumok, amikor a sarki boltig nem tudok velük elmenni meghibásodás nélkül.
júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
28%
Ez a prémium nekem is a vicc kategória a német autók esetében. Prémium nálam az üzembiztonságnál kezdődik, addig felesleges másról beszélni. Az Adriára nem mernék velük elindulni és ha figyelsz ezekkel van tele a leállósáv sáv. Egy trélerest megkérdezel megmondja, hogy a BMW-ből ment a legtöbben.
júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
30%
A "középkategóriás", "olcsó" japánon meg megnézed téli-nyári kerékcserekor a fékbetét állapotát, meg hosszú út előtt megnézed, van-e defekt, lassú defekt, folyadékok jó szinten vannak-e, aztán majdnem a Holdig is elvisznek. Nekem ez a jármű. Nem az, hogy bármelyik pillanatban bármi tönkremehet, ami nyolchavi fizetésem. Nem az a kérdés, hogy megengedhetem-e magamnak. Az a kérdés, hogy amúgy normális, hogy ennyit a zsebemben tartsak, hátha meghibásodik az autóm? Miért nem veszek másik autót, azt a pénzt meg költöm a családomra?
júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
51%
#33, #34, #35: A Hondától lesz ennyire ideges az ember...?
júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
32%
#36 Nem, hanem attól, amikor a kisfarkú BMW-s idejön fitogtatni a semmit, mintha nem lenne elég, hogy foglalja a belső sávot jogtalanul.
júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon vicces hogy itt éled ki a komplexusaidat. Azt már megtudtuk hogy fingod sincs az autókról, de most már az is nyilvánvaló hogy egy BMW-s egyszer elszedte a nődet és azóta is ezen keseregsz.


Azt kell mondjam, kisfiam, egy igazi lúzer vagy

júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
76%
A Hondások meghunyászkodnak a külsőben?
júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
#39 Inkább azt mondanám, hogy a magyar rendszámos nem bmw-s esetleg talán tud közlekedni, és amint lehet kisorol, nem két perccel később. Nekem azt tanították, ha felmerül a kérdés, hogy kisoroljak-e, akkor már rég kint a helyem. Telefonozó barmok, románok, osztrákok, drága autós p*csfejek azok, akiket nem érdekelnek a szabályok.
júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!