Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben a melegben normális,...

Ebben a melegben normális, hogy a víz felforrósodik az Hondákban?

Figyelt kérdés

Honda Stramem van, a víz folyton felforr. A füstje pedig szúrós szagú.

Az autószerelő ismerősom szerint, a melegtől van. A büdös füstöt leszámítva csak nyáron jön elő.



#Felforrósodik
júl. 31. 12:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
52%
#19 Múltkor bevittem a japánt szerelőhöz, hogy kézikönyv szerint ideje ellenőrizni a gyertyákat, hátha csereérettek. Szerelő meg: ennél a km-nél éppen nincs nagyszerviz. Akkor meg minek bontsuk fel? Ha működik, akkor nincs baj. Fékeket megnézték, kész.
júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

#19


Amiket írsz, azoknak a nagy része jogos dolog, a feltett kérdésre pedig én sem tudom a választ. Ahogy a 30 ezres olajcsere periódust sem értem / támogatom. Nem vagyok semmilyen márkának a fanatikusa, van Hondám és BMW-m is. Mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai is, és egyik sem hibátlan. Ennyi a véleményem.

júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
35%
#20 A kisfiamozással végleg elmondtad, hogy te nem értesz sz*rt se semmihez, csak tekintély alapon puffogtatod a semmit. Engem két ember kisfiamozhat. Az egyik megetet, ha nagy ritkán meglátogatom. A másik meg ért az autókhoz. Főzöl nekem tökfőzeléket, vagy megszereled helyettem a motort? Ugye nem. Akkor ne kisfiamozzál.
júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
#22 Mit nem értesz egy olajcsere perióduson? Minek szólsz hozzá egyáltalán a témához, ha nem érted, miért kell olajat cserélni?
júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
61%
Már a "prémium" szó is lejáratott nekem sajnos az autóiparban. Lehet tudni, hogy a VW csoport az utastér "minőségérzetére" ment rá az utóbbi 10-15 évben. Ez azonban nem egyenlő a valódi minőséggel, csak a totál laikusokat át tudják verni vele. Mindenki tudja, hogy technikában milyen minőségű autókat gyártanak, tsi és társai, stb.
júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
55%

Veszélyesen buta vagy. Arról van szó, hogy a BMW egyes modelljeinél 30 ezres olajcsere periódust ír elő a megszokott 10-15 ezres helyett. Ennek oka a környezetvédelmi előírások, és bár tagadják, de szerelői és műszaki szempontból nem jó, hogy ilyen ritkán van olaj cserébe


Tehát ezt mint negatívum hoztam fel a BMW mellett, mivel veled ellentétben nem vagyok fanatikus balfék.


Nem tudom, hogy a kisfiamozásnak mi köze van az autókhoz (semmi), de nagyon vicces, hogy ennyire magadra vetted. A valóság az, hogy semmit nem tudsz az autók illetve a gyártók műszaki-technológiai hátteréről, mégis bőszen okoskodsz, és gyerekesen hoborogsz. Tehát következésképp szellemi értelemben a kisfiam vagy, és így is foglak hívni. Kisfiam!


Pontosabban hívnálak, de többször nem vagyok hajlandó válaszolni a primitív fajtádnak. Az interneten nagy a szád, a valóságban meg állandóan lapítasz, nehogy kapj egyet a nagy szád miatt. Szóval szevasz, kisfiam.

júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
31%
#26: Te vagy a gumis, ugye?
júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%

#26 Ne haragudj, a 30 ezres olajcsere tök oké. Mondjuk ha neked 30 ezer km több évbe kerül, nyilván cseréld gyakrabban. De a mai szuper olajszűrőkkel és szintetikus olajokkal teljesen oké szám. Basszus, ezredfordulós motorokba 12 ezret vagy évenkéntit írnak, és csak máshol mondják, hogy az legyen inkább 6 ezer vagy évenkénti, amelyiket hamarabb éred el. De az sem ilyen kemény határ, hogy 6001 km után hirtelen nem ken az olaj.

Nyugodj meg, a 30 ezres olajcserét úgy írják ki, hogy akkor sem gyilkolod meg a motort, ha 40 ezret mész vele, mert olyan a szűrő. Hülyebiztos.

Mondom én, hogy nem értesz sem az autókhoz, sem az autógyártók mentalitásához, semmihez. És te kisfiamozol, amikor ha már családi izékkel dobálózunk te lehetnél a retard nagyon távoli rokonom nagyon sokadik ági retard gyereke.

júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
55%
Ideges a kisfiú 🤣🤣🤣
júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

A 30 ezres olajcsere nagyjabol soha nem oke. Rengeteg motorkart, korai meghibasodast lattam mar ez miatt.

A japan gyartok a mai napig maximum 20 ezer/1 evben adjak meg a csereperiodust.

En 15 ezrenkent cserelem, mar akkor is korom fekete.

júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!