Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újabb autókban miért vibrálnak...

Újabb autókban miért vibrálnak a műszerfali visszajelzők?

Figyelt kérdés
Ha nem pont a műszerfalat nézem hanem kicsit mellé, vagy mozgásban van a szemem akkor enyhén villognak a lámpák. Olyan mintha nem folyamatosan égnének.. Ez miért van?
2010. nov. 1. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én motoromon akkor "vibrál" ha az aksit kiveszem. És ahogy húzom neki a gázt annál több áramot termel magának annál erősebben világítanak a használatban levő visszajelzők. Bár autóknál nem tudom... nálam ez volt a probléma
2010. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
mert nem haagyományos izzóval van megvilágítva, hanem vmi olyasmivel mint a neoncső. Az meg ugye villog, ezért is szemrontó.
2010. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert az új autók egy semmirevaló,gyorsan és minél olcsóbban összedobált sza.ok.


Csak a leghülyébbeknek lehet eladni,akkik egyáltalán nem értenek az autókhoz.

2010. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2010. nov. 1. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Látszik, hogy kened-vágod az autós témákat! Vérprofi és bölcs vagy ezen téren. Amúgy 10 évesen(mert kb. ennyinek saccollak a válaszod alapján és max. utas ként ültél még kocsiban hátul a gyerekülésben) ne mond olyat amihez egyáltalán nem értesz még...
2010. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem,nemértek.


Még csak 13éve dolgozok autószerelőként :)

2010. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja látszik;) Én meg vagyok a BMW elnöke
2010. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó neked.


Gyárthatnátok tartósabb autókat is,legalább olyanokat mint amilyeneket a 70-80as években gyártottatok.(amelyek még anyagból voltak)

2010. nov. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vibrálnak esetleg?
2010. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!