Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy ha több mint 10...

Az igaz, hogy ha több mint 10 évig nem volt cserélve egy autóban a szervófolyadék akkor már nem is szabad?

Figyelt kérdés

Régebben mintha valahol hallottam volna ilyesmit, ha jól emlékszem valami kopásról beszéltek illetve hogy 10-15 év után már nem érdemes cserélni mert csak nagyobb kárt okoz.

Ez igaz?



júl. 28. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Bizonyos atomata váltóknál van hasonló, amit írsz. Ott az új olaj kimoshatja a berohadt tömítéseket.
júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mad Max2 ***** válasza:
Nem igaz
júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, én nem tudok ilyenről. Az én autómra a gyártó azt írja, hogy nem kell cserélni az autó egész élettartama alatt. Én ennek ellenére, bár semmi problémám nem volt vele, 10 évesen lecseréltem. Semmi változást nem tapasztaltam. Egyedül annyit vettem észre, hoyg a friss gyári folyadék zöld volt és alkoholra emlékeztető szagú, amit meg leengedtem az majdnem fekete és nem nagyon volt szaga.
júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan csereltesd le, ahogy fentebb irtak csak az automatavaltonal lehet gond, de az se torvenyszeru.
júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz, és minél hamarabb le kéne cserélni!

Autómata váltóra is csak azért írt ilyet a gyártó régen, mert azt hitték hogy 60-70 ezer kilóméter múlva úgyis kuka lesz az autó, mert vesznek helyette másikat, (fogyasztói társadalom) annyit meg pont kibír csere nélkül.

júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!