Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire veszélyes új, felső...

Mennyire veszélyes új, felső középkategóriás autót Budapesten közterúleten tartani?

Figyelt kérdés
Gyári riasztó lesz benne, rendeltem hozzá. Skoda Octavia, új. Belváros széle. Még sosem volt új autóm, és nem tudom, hogy vannak ma az autólopások

júl. 27. 20:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-esnek: Nagyon köszönöm! Hát remélem, nem az enyémből fogják kiszerelni a dolgokat... De gondolom, akkor ez a kiszerelősdi ez egy bevásárlóközpont garázsában vagy egy egyszerű mélygarásban is simán megeshet.
júl. 27. 21:40
 12/13 anonim ***** válasza:
Ellopni nem fogják, a nyugdíjas nagymama meg nem ár szerint rangsorol, amikor meg kell húzni valamit, hanem megy ütközésig akármi van előtte.
júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ahogy a 8-as írta ha csak nem valami extra kocsi kicsi az esélye, hogy ellopják!


De ha meg akarod nyugtatni magad, vannak olyan megoldások amik számomra kb 20 éve beválltak!


Ha manuális váltós akkor a mechanikus váltózárak, illetve léteznek utólagos indításgátlók már egész olcsón!


Nekem egy elég limitált Audi-m van, abban pl vannak ezek a kütyük, de kb 20 éve minden autómba tettem, pedig semmi extrák nem voltak, soha nem próbálták őket ellopni. Nem bántásképpen de az Octavia is kommersz autó, macera vele bajlódni, mennek 2 háztömböt és elvisznek olyat amiben nincs semmi védelem!

júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!