Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új helyre költöztünk és a...

Új helyre költöztünk és a Toyota Priusnak nagyon lent van az alja. Milyen autó lenne javasolt rosszabb minőségű útra ami nem eszik túl sokat?

Figyelt kérdés

Vagy melyik autó ami magasabban fekszik de nem terepjáró?

Mazda? Ford? Opel?



júl. 24. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem tudod mi az a suv, mert nő vagy...?
júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 BeefEater ***** válasza:

Miben okoz problémát, hogy lent van a Prius alja? Földút vagy asztfaltozott úton van a házatok? Sík vagy emelkedő is van benne?

Mennyi pénzed van rá?

júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tudom használni a googlet és rá tudok keresni arra is mi az a SUV de ettől még nem leszek előrébb.

Azt hittem egy két értelmes pasi azt mondja a Ford focus vagy az opel corsa magasabb mint a Toyota. Honda civicben ne gondolkodj mert az szintén alacsony.

És most vagy nincs férjem vagy nem ért az autókhoz azért gondoltam itt kérdezni de az értelmes válaszokat köszönöm és bogarászok tovább.

júl. 25. 07:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Mercedes G osztályt vegyél, az jó magas.
júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A Merci G osztályt én is tudom javasolni.
júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ragaszkodsz a márkához, akkor egy Yaris Cross megteszi, elég magasan van az alja. Kisebb és olcsóbb mint egy Rav4. Mivel Priusod volt, gondolom ragaszkodsz hozzá, hogy hibrid legyen.

Az általad vázolt városi, sok rövid távolságú használat mellett jól fog fogyasztani, maximum 4 litert.

júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Ford focus vagy az opel corsa magasabb mint a Toyota."


Hát nem nagyon magasabb.

júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!