Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért haladnak főúton 50-60-al...

Miért haladnak főúton 50-60-al sokan? Állandóan előzgetni kell a főúton, tiszta időben, jó látási viszonyok közt is lassan haladókat.

Figyelt kérdés
Érdekelne, mi az oka. Félnek? Vagy van valami mögöttes ok? Gyakorlatilag egy 50km-es főutas szakaszon van hogy 5-8-szor előznöm kell, hogy oda is érjek valahova.

júl. 22. 19:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
43%
Én az ilyet úgy megelőzöm, mint a huss, meg azokat is, akik nem merik megelőzni.
júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
#30 hol írtam olyat, hogy mindenki szerint? Te tényleg fogyatékos vagy, de nem vitázom veled mert nyilván a provokálás a célod.
júl. 24. 18:51
 33/35 anonim ***** válasza:
Te hívsz egy idegent az interneten fogyatékosnak, de én akarok provokálni, oké. :)
júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Bereczk Jénos válasza:

Én egy lassan hajtó típus vagyok, elnézem a mögöttem rohanót, majd fékez egy nagyot, aztán villog, vagy dudál, majd amikor a szembejövő elmegy egy percig variál a váltóval, majd ordító motorral elkullog mellettem és jobb ha beengedem, mert még csak most jön a hátra mutogatás!!!!!

Ezt az életből vettem, 30-as tábla, Margitsziget, visszafelé mutogatás,

platánfa, lánya hátulról repült ki, azonnal meghalt, felesége az ajtón esett ki, talán túlélte, addig mutogatott míg háttal a fűre feküdt, a platánfa az autót rálökte, a sofőr fejjel a platánfának, ha valaki életben maradt a kint álló pincérnek köszönheti, már jött a mentő!!!!!

júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Na nekem az ilyenért az apám friss jogsival azonnal leüvöltötte a fejem. Vagy lendületből váltás nélkül, ha adott a lehetőség. Vagy jó helyen lassítsak, ahonnan látok is, és váltsak inkább egy perccel hamarabb, ha már szembesáv, akkor ne ilyenekkel szórakozzak.


30-as táblánál? Annyi a fekvőrendőr, esetleg egyenrangú kereszteződések meg az út szélessége, hogy én simán beállok a belvárosban a biciklis mögé is. Nem érti, miért nem előzöm meg. Hát, én elketyegek alapjáraton, 30-nál gyorsabban úgysem tudok menni, minden sarkon lassítani kell, hát tökre nem éri meg előzni, nem azon a szakaszon tudom az útidőmet csökkenteni.

júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!