Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros "A korlátlan" rutin...

Motoros "A korlátlan" rutin vizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Holnap megyek vizsgázni rutinpályán, érdekelne, hogy nektek hogy ment, mik voltak a tapasztalatok. Gyakorlás során egyre jobban ment, 90%-ban mennek hibátlanul a feladatok, de néha becsúszik egy-egy hiba, emiatt bizonytalan vagyok. Szívem szerint vennék még pár pótalkalmat, de a vizsga idejét már az elején le kellett fixálni.

Vizsga szituációkban nem vagyok túl jó, és az is érdekes lesz, hogy nincs bemelegítő kör, se több próba, elsőre kell teljesíteni.

A műszaki szóbeli részen mennyire figyeltek? Autós jogsinál papíroztak, miközben én körbejártam az autót, bármit mondhattam volna, motornál mennyire veszik szigorúan?



júl. 22. 14:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na meglett! Szerencsére egy jóindulatú vizsgabiztost kaptunk.

Műszaki résznél rám figyelt, de beszélgetés jellegű volt a dolog, nem kötekedős felelet. Még nem értem a végére, de szólt, hogy látja hogy készültem, mehetnek a feladatok.

Olyan motoron ültem, amin eddig még nem, kicsit döcögősen indítottam. Órákon sokkal jobban mentem, és éreztem, hogy mehetne jobban, illetve hogy bele lehetne kötni, de végülis sikerült minden, bója nem borult, vonalon és pályán belül maradtam.

Egy másik vizsgázó bóját tévesztett, ami instant bukó lenne, de kapott egy második lehetőséget arra a feldatra.

Volt egy nem megfelelt is, de azt az elejétől fogva látni lehetett, hogy nem lesz még, és ő is jogosnak érezte.

Szóval jó volt, jövő héttől indul a gyakorlás a forgalomban :)

júl. 23. 15:09
 12/14 anonim ***** válasza:
B jogsid van vagy teljesen új leszel a forgalomban? Merrefelé tanulsz?
júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12-es!


Most komolyan? Nem olvastad el a kérdező posztját? Utolsó mondat... -> " Autós jogsinál papíroztak, miközben én körbejártam az autót, bármit mondhattam volna, motornál mennyire veszik szigorúan? "

júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igazad van! Olvastam csak kimaradt, nem figyeltem rendesen
júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!