Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok a 2...

Melyiket választanátok a 2 Suzuki Swift generáció közül?

Figyelt kérdés

Van a 2011-17 között gyártott( Nem összekeverendő a hozzá nagyon hasonló 2005-11 között gyártott Swifttel, mert ez ugyan csak annak a ráncfelvarrásának tűnik pedig teljesen más autó)

Itt egy kép róla:

[link]


A másik pedig a 2017-2024 között gyártott:

[link]


Ti melyiket vennétek a kettő közül?

Az olyan dolgokat hagyjuk, hogy melyik néz ki jobban, meg azt is tudom tudom,hogy az újabba nagyobb a csomagtartó..

Inkább olyasmik érdekelnek, hogy melyiket jobb vezetni, és miért? Drágább lesz-e fenntartani az újabbat, és ha igen miért?


Köszi előre is a válaszokat!



júl. 21. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék használt autót.
júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Amelyikre pénzed van. Nyilván, ha 10 éves Suzuki is a kalapban van, akkor kevés a pénz. Ha csak egy '11-17 modellre van pénzed, akkor kiesett az újabb.

Ha viszont van pénz az újabbra, akkor nyilván azt


#1: Te nem unod még, hogy minden használt autós kérdés alá beböfögöd ezt?

júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék olyan használt autót, ami már kb. 10 évről indul (hacsak nem vagy autószerelő vagy nincs olyan szakember a családban, akit nem pofátlanság megkérni, hogy legalább az egyszerűbb dolgokat javítsa meg)
júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 Meg tudom venni mindkettőt ha a 2017-eseket nézzük ami 7 éves, abból kapni mindkét fajtát.


#3 Ezt kifejtenéd bővebben? Itt arra gondolsz , hogy apró hibákért is komoly munkadíjakat kérnek?

júl. 21. 09:01
 5/13 anonim ***** válasza:
3-as igen ez érthető. De az állapot nincs mindig arányban a korral és ez igaz az emberekre. Azért kell egy alapos átvizsgálás legalább egy vizsgasoron. Persze van ennél széles körűbb vizsgálat is. Kérdező a 17-től gyártott swift már közvetlen befecskendezéses és 8injektor és már az elektronika sem kevés benne. Inkább a korábbi generációt választanám.
júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
#4: Akkor minek sz/patnád magad a régebbivel, ha amúgy futja az újabbra?
júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6: szerintem a vérében van a proli gondolkodás: "minél régebbi, minél fapadosabb annál jobb"
júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#5 A 2017-esnél, ami nem a turbós 1.0, hanem az 1.2 szívó, az is közvetlen befecskendezéses?


#6 De miért sz*patnám magam, azért mert maga a modell régebbi? Ha tegyük fel van a régebbi és az újabb modellből is egy 2017-es 50 ezret futott példány, akkor biztos a régebbi modellel járnék rosszabbul, ezen logika mentén?

júl. 21. 09:40
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8: Nem, ezen logika mentén, van pénzed az újból lényegesen jobbra.

Ha neked arra a kategóriára van pénzed, amibe mind a két modell belefér, az azt jelenti, hogy az újabbat nem engedheted meg magadnak, mert csak a kínálat legaljáról válogathatsz, ami tudjuk mekkora hiba


#7: Csak nem siker megmondania, így nem tudhatjuk. Lehet nincs még érv sem


#6

júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 Nem értem miért kell ezen okoskodni,hogy mire van pénzem, meg mire nincs, amúgy meg második autónak lesz, városi szaladgálósnak, nyugi meg tudom venni akármelyiket.6-8 év körüli autókat keresek, ebbe minkét modell belefér, ennyi.Nem fapados már a régebbi (11-17) modell sem, szóval nem spórolásból venném, 7-es válaszoló már le is hordott, pedig csak egy egyszerű kérdést tettem fel.

A kérdés a két autó közötti különbségekről szólt volna, örülök ha jön majd értelmes, nem okoskodó, kioktató válasz is.

júl. 21. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!